طرفداری/ پپ گواردیولا معتقد است پدرو پورو خرید بسیار خوبی برای تاتنهام است.
پپ گواردیولا، سرمربی منچسترسیتی برای آنتونیو کونته آرزوی بهبودی هر چه سریع تر کرد.
منچسترسیتی در هفته 22 فصل 23-2022 لیگ برتر انگلیس در روز یکشنبه مهمان تاتنهام است. پپ گواردیولا در کنفرانس خبری پیش از این تقابل حاضر شد و در مورد مسائل مختلفی صحبت کرد. در ادامه صحبت های پپ گواردیولا در این کنفرانس خبری را مشاهده می کنید.
ژائو کانسلو:
اول از همه در این چهار ماه برای او بهترین ها را آرزو می کنم. نمی دانم در فصل آینده چه اتفاقی رخ خواهد داد. کانسلو در دو قهرمانی اخیر ما در لیگ برتر نقش مهمی داشت. پس از جام جهانی، ما یک تور آماده سازی داشتیم و تصمیم گرفتیم در بعضی الگوها متفاوت عمل کرده و متفاوت بازی کنیم. چیزی که دیدم را دوست داشتم. به بازیکنان دیگر فرصت بازی بیشتری دادم. شخصیت او به گونه ای است که عاشق بازی کردن است.
  او به بهترین شکل تمرین می کند حتی در شرایطی که دقایق زیادی بازی نمی کند. او در سال های اخیر یکی از بازیکنانی بوده که بیشترین دقایق بازی را داشته است. او برای خوشحال بودن نیاز داشت بازی کند و در نتیجه تصمیم گرفتیم به او اجازه جدایی و انتقال به مونیخ را دهیم. او دوست دارد در تمام بازی ها به میدان برود و امیدوارم در بایرن مونیخ به خواسته خود برسد. اگر بایرن مونیخ خواهان او بود به این علت است که ژائو بازیکنی استثنایی است. هیچ حرف بدی در مورد تعهد کاری، اشتیاق و مهارت های او نمی توانم بگویم. همه این را می دانند.
خرج های چلسی در ژانویه:
 به من ربطی ندارد. البته که باعث تعجب است. ما 11 جام در پنج سال اخیر کسب کردیم و یکی از پنج یا شش تیمی بودیم که در لیگ از درآمد خود هزینه کردیم.
تغییرات مثبت از زمان تقابل قبلی با تاتنهام:
 اگر ببازیم یا مساوی کنیم نتیجه بدی خواهد بود. تیم را می شناسم، مهم نیست چه اتفاقی رخ دهد. تمام تصمیماتی که می گیریم برای منفعت باشگاه است.
تاثیر غیاب کونته:
 آنتونیو شخصی فعال در کنار زمین است که تیم خود را بسیار خوب هدایت می کند. آن ها الگوها را خیلی خوب می شناسند. امیدوارم خیلی زود بهبود پیدا کند و به روی نیمکت بازگردد.
واکنش ها در صورتی که منچسترسیتی به اندازه چلسی هزینه کند:
 نمی دانم چه اتفاقی رخ خواهد داد. قبلاً هم در این مورد پاسخ دادم. ما در طول پنج سال 4 بار قهرمان لیگ برتر شدیم و 11 جام بردیم. از درآمد خود خرج می کنیم. کارهای چلسی به من هیچ ربطی ندارد. ما در مورد کارهای خود کاملاً مطلع هستیم. ما در رتبه بندی هزینه ها، پنجم هستیم. الان این مسائل اهمیتی ندارد. باید سعی کنیم تاتنهام را شکست دهیم. مدیران ما سعی می کنند تصمیمات خوبی بگیرند.
فودن به عنوان وینگ بک چپ:
 او نمی تواند در این پست بازی کند بلکه من ترجیح می دهم فیل آن جا بازی کند. در شرایط اضطراری می تواند در این پست بازی کند. حال او در پست های ذاتی خود و پشت مهاجم بازی می کند.
کین در مقابل هالند:
 از داشتن ارلینگ به شدت خوشحالم. البته که تاتنهام نیز با کین خوشحال است. او بازیکنی استثنایی است. آمار و ارقام او چیزی فراتر از گل هاست، در واقع نشان دهنده کیفیت اوست. چون تاتنهام جامی نبرده است، پس کین بازیکن خوبی نیست؟ او ثابت کرده که همه چیز به کسب جام نیست. او همیشه یکی از بهترین مهاجمانی که در زندگی ام دیده ام می ماند.
پدرو پورو:
 برای بازی با پنج بازیکن در خط دفاعی عالی است، فصل قبل در بازی مقابل اسپورتینگ واقعاً اذیت شدیم. این فصل پورو خرید خوبی برای تاتنهام است. نه ما به بازخرید او فکر نکردیم، او در لیست ما بود اما به این مسئله فکر نکردیم. او تصمیم گرفت به تاتنهام برود.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید