ورزش 3/ فولاد نکونام بدون باخت برابر سپاهان در اهواز است و امیدوار است تا سه‌شنبه این روند را با پیروزی ادامه باخت.
فولادخوزستان باید سه‌شنبه هفته آتی در خانه میزبان سپاهان باشد، فولاد نکونام هیچ باختی را در چهار تقابل قبلی برابر سپاهان در اهواز نداشته است و البته ر دیدار رفت موفق شد با تک گل دقیقه ۹۰ آیاندا پاتوسی تیم مورایس را در حضور هوادارانش شکست بدهد.
در سه فصل قبل فولاد عملکرد خوبی برابر سپاهان داشته است، در لیگ نوزدهم و بیستم نتیجه تکراری بدون گل برای دو تیم به‌دست آمد. سپاهان در لیگ بیستم در کورس قهرمانی با پرسپولیس بود اما تساوی بدموقع در اهواز برابر فولاد باعث شد تا ترمز تیم نویدکیا کشیده شود و درنهایت از کورس قهرمانی عقب بماند و شاگردان گل‌محمدی جام را بالای سر ببرند. در همان سال و در فولاد آره‌نا دو‌تیم در مرحله یک‌چهارم نهایی جام حذفی برابر هم قرار گرفتند و در تقابل دراماتیک دو تیم، درنهایت فولاد موفق شد در ضربات پنالتی ببرد.
در آن دیدار فولادی‌ها توانستند با گل صالح حردانی در دقیقه ۹۴ از حریف ‌جلو‌ بیفتند اما کارت قرمز محمدرضا حسینی و ساسان انصاری باعث شد دو تیم ده‌نفره کار را ادامه بدهند و این روح‌الله باقری بود که در نیمه دوم وقت‌های اضافه بازی را به تساوی کشاند تا برنده در ضیافت پنالتی‌ها مشخص شود. علی‌رغم اینکه وحید حیدریه پنالتی خود را به تیرک دروازه کوبید اما این محسن فروزان بود که پنالتی محمد محبی و جلال علی‌محمدی را گرفت و‌ حکم صعود تیمش به نیمه‌نهایی را امضا کرد، صعودی که درنهایت به قهرمانی فولادی‌ها در اصفهان منجر شد.
فولادی‌ها فصل قبل نیز با سه گل آیاندا پاتوسی، حمید بوحمدان و آرش رضاوند تیم نویدکیا را با شکست سنگین بدرقه کردند تا به نوعی حکم خروج محرم در انتهای فصل را نیز امضا کرده باشند. شاگردان نکونام در دیدار رفت امسال نیز با تک‌گل آیاندا پاتوسی در وقت‌های اضافی روی اشتباه یاسین سلمانی بردند تا نکونام مچ مورایس را بخواباند.
تیم نکونام روز سه‌شنبه درحالی برابر سپاهان قرار خواهد گرفت که خاطرات خوبی از این نبرد را در اهواز دارند و امیدوارند تا بتوانند نبرد دو‌تیم پرستاره را به سود خود تمام کنند تا روحیه‌ای مناسب به تیمشان و البته هواداران خود پیش از نبردهای آسیایی تزریق کنند. دو تیم در حالی به مصاف هم خواهند رفت که سپاهانی‌ها در این دیدار رامین رضاییان، محمد کریمی، محمد دانشگر و امید نورافکن را ندارند؛ اما این باعث نخواهد شد که قرمزهای اهواز بخواهند تیم حریف را دست کم بگیرند.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید