ورزش 3/ لیونل مسی یکی از زیباترین گل های این فصل خود برای پاریس را به ثمر رساند.
هواداران پاری‌سن‌ژرمن امشب در ورزشگاه پارک دو پرنس یک کامبک شیرین را تجربه کردند. تیم آنها در غیاب کیلیان امباپه و نیمار ابتدا در دقیقه 20 از حریف یک گل دریافت کرد. این گل را اشرف حکیمی در ادامه نیمه اول جبران کرد و در نیمه دوم نیز لیونل مسی با یک گل زیبا، برتری را برای میزبان به ارمغان آورد.
گلی که لیونل مسی در این دیدار به ثمر رساند، شباهت زیادی به گل هایی دارد که او در روزهای اوج بارسلونا در لالیگا و لیگ قهرمانان اروپا به ثمر می رساند؛ از پشت محوطه جریمه، بدون دورخیز، با حداکثر کات و دقت و دور از دستان دروازه بانی که بدن خود را به بیشترین شکل ممکن کش داده است.

ستاره آرژانتینی پی اس جی در دقیقه 58 روی پاس اشرف حکیمی و در نزدیکی های محوطه جریمه، یک ضربه سریع و دقیق به توپ زد؛ شوت زیبای لئو، یک کات زیبا به خود گرفته و در قعر دروازه جای گرفت تا نتیجه دو بر یک به سود میزبان شود.
مسی تا لحظه ورود توپ به دروازه، نظاره گر مسیر آن بود و چشم از دروازه برنمی داشت؛ مثل همه نفراتی که با چشمان خیره در حال تماشای یکی از زیباترین گل های هفته بودند. او بعد از ورود توپ به دروازه با خوشحالی در آغوش هم تیمی های خود جای گرفته و گلی را جشن گرفت که به برد پاریس انجامید.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید