ورزش 3/ اشرف حکیمی، مدافع راست پاری‌سن ژرمن می‌گوید حضور در جام جهانی 2022 قطر باعث شده تا او اعتماد به نفس بالایی داشته باشد.
پاری‌سن ژرمن امشب در غیاب کیلیان امباپه، به مصاف تولوز رفت و با نتیجه 2-1، حریف خورد را شکست داد. اشرف حکیمی بعد از این پیروزی، با اشاره به غیبت امباپه گفت: بازی بدون امباپه سخت است، چرا که او کمک زیادی به تیم می‌کند. ما باید ذهنیت مناسبی برای بازی در غیاب او پیدا کنیم.
ستاره مراکشی پی اس جی در پاسخ به این سوال که آیا امباپه در بازی با بایرن مونیخ حضور خواهد داشت یا خیر، گفت: نمی‌دانم، اما اولویت آمادگی جسمانی او است. اگر او در این دیدار حضور داشته باشد قطعا برای ما بهتر خواهد بود؛ در غیر این صورت باید راه‌حل‌های دیگری پیدا کنیم.
اشرف حکیمی در پایان اظهارات خود گفت: از شروع خوبم در سال 2023 بسیار خوشحالم. من بعد از جام جهانی 2022 قطر، اعتماد به نفس بالایی پیدا کرده‌ام و امیدوارم با همین روند ادامه بدهم.
لازم به ذکر است که باشگاه پاری‌سن ژرمن پیش از این از غیبت کیلیان امباپه به مدت 3 هفته به دلیل مصدومیت عضله ران خبر داده بود. این در حالی است که پی اس جی پاری سن ژرمن در بازی رفت مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا، روز سه‌شنبه، 25 بهمن، میزبان بایرن مونیخ خواهد بود.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید