خبر ورزشی/ پشت پرده عصبانیت شدید علیرضا بیرانوند ضمن اعتراض به موقعیت آفساید بازیکن تیم آلومینیوم اراک به از دست دادن دیدار با صنعت نفت آبادان و احتمال صدرنشینی جدول کلین شیت لیگ برتر برمی‌گردد.
 رقابت در لیگ برتر فصل جاری در همه زمینه‌ها و حتی ثبت کلین شیت نزد گلرها به شدت ادامه دارد.
اخراج علیرضا بیرانوند در دقیقه ۴۳ دیدار تیم‌های پرسپولیس و آلومینیوم اراک که در ورزشگاه آزادی آغاز شد، انتقاد شدید یحیی گل‌محمدی و نیمکت‌نشینان پرسپولیس را به دنبال داشت.
یحیی گل محمدی ضمن انتقاد از منصوریان داور مسابقه رسما اعلام کرد که نتایج بازی‌ها از بالا تعیین می‌شود و قصد دارد از بازی با صنعت نفت آبادان از بازیکنان تیم امید پرسپولیس استفاده کند! واکنش علیرضا بیرانوند نیز دست کمی از سرمربی پرسپولیس نداشت. گلر ملی پوش پرسپولیس هنگام خروج از زمین با علامت دست نشان داد سر تیمش را بریده‌اند! این در حالی بود که اغلب کارشناسان داوری معتقد بودند میلاد فخرالدینی بازیکن تیم آلومینیوم در موقعیت آفساید صاحب توپ شد و داور مسابقه قبل از اخراج علیرضا بیرانوند (به دلیل برخورد با میلاد فخرالدینی) باید آفساید شاگرد مهدی رحمتی را اعلام می‌ کرد.
در همین راستا شنیدیم پشت پرده عصبانیت شدید علیرضا بیرانوند ضمن اعتراض به موقعیت آفساید بازیکن تیم آلومینیوم اراک به از دست دادن دیدار با صنعت نفت آبادان و احتمال صدرنشینی جدول کلین شیت لیگ برتر برمی‌گردد. در حال حاضر علیرضا بیرانوند با ۱۲ کلین شیت در حالی صدرنشین گلرهایی است که تا هفته ۱۸ دروازه خود را بسته نگه داشته اند بلکه حسین پورحمیدی گلر شایسته آلومینیوم اراک را نیز با ۱۱ کلین شیت پشت سر خود می‌بیند.
آلومینیوم اراک این هفته با مس رفسنجان بازی دارد که در فصل جاری نشان داده بر خلاف خط دفاع عالی از خط حمله ضعیفی برخوردار است. بنابراین علیرضا بیرانوند پیش بینی می‌کرد با اخراجش، بهترین فرصت برای پورحمیدی به وجود می‌آید که از او سبقت بگیرد و دلیل اصلی عصبانیت او نیز همین موضوع بوده است.
گفتنی است حسین پورحمیدی دروازه بان موفق فصل جاری آلومینیوم اراک سابقه حضور در تیم استقلال تهران را نیز در کارنامه دارد.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید