ورزش 3/ عزت پورقاز در هوادار فصل متفاوتی را به نسبت فصل گذشته (سپاهان) پشت سر می گذارد. 4 گل و 3 پاس گل بدین معنی است او تاثیرگذارترین مدافع میانی این فصل از بازی هاست.
با گلزنی عزت پورقاز به تیم صنعت نفت در هفته هفدهم بازی ها هوادار 22 امتیازی شد و به رده نهم جدول صعود کرد و با این روند، حالا می تواند برای صعود به نیمه ی بالای جدول برنامه ریزی کند.
به همین بهانه دقایقی کوتاه با کاپیتان تیم هوادار حرف زدیم که آنرا می خوانید:

*4 گل و 3 پاس گل در تیم هوادار که کاری به مراتب تر سخت تر از انجام آن در سپاهان بود! فصل گذشته خیلی ها تصور می کردند به خط پایان رسیده ای...
نمی توانم تجربه یک فصل بد در سپاهان را منکر شوم. اما خیلی دوست ندارم به گذشته برگردم و در مورد آن صحبت کنم. من نسبت به تیمی که در آن هستم، متعصبم و زمانی که بازی نمی کنم و در ترکیب قرار نمی گیرم روح و روانم بهم می ریزد. شاید قضاوت ها به این خاطر بود. در چنین شرایطی به طور حتم اعتماد ساکت الهامی برای همیشه در ذهن من می ماند. او قبلا هم مربی من بود. در تیم اتکا گرگان در لیگ یک. اما در مورد گلزنی ام؛ من قبلا در سپاهان هم این کار را انجام دادم. یک فصل به عنوان مدافع میانی 5 گل در لیگ برتر و یک گل در جام حذفی به ثمر رسانده بودم. خوشحالم که در تیم هوادار هم تا به این جای کار 4 گل زده ام و به دنبال این هستم بیشتر از دوران حضور در سپاهان گل بزنم. این گل ها حاصل تلاش بچه هاست. آنها به من کمک می کنند و گرنه گلزنی امکان پذیر نیست.
*ظاهرا در تیم اتکا در پست مهاجم بازی می کردی و با نظر ساکت الهامی مدافع شدی! 
بله همین طور است. البته نه در شروع. اتفاقاتی در تیم رخ داد که به من پیشنهاد کرد در خط دفاع بازی کنم و من هم پذیرفتم و دیدم که می توانم در این پست مفید باشد. بازی در این پست را دوست دارم چرا که مدیریت تیم در دست توست و تویی که بازیسازی را شروع می کنی و از همه مهمتر می توانی به هنگام ضربات ایستگاهی جلو بکشی و گل بزنی. شاید یکی از دلایل موفقیت من در امر گلزنی هم همین است که قبلا مهاجم بازی می کردم و گلزنی را دوست دارم.
*عملکرد هوادار تا به این جای بازی ها. آیا تیم می تواند باز هم در جدول رده بندی پیشرفت کند؟ 
هیچ فشاری روی ما نیست. تیم ما خصوصی و با بودجه بسیار محدودی بسته شده است. اگر میزان هزینه های صرف شده در تیم ها را مورد بررسی قرار دهید، به طور حتم به عنوان کارشناس فوتبال به ما نمره قبولی می دهید. منتهی ما باتجربه های خوبی در تیم داریم. همین طور جوانانی که به طور حتم آینده فوتبال ایران هستند. ما شایسته این هستیم که باز هم در جدول رده بندی پیشرفت کنیم. ما فوتبال خوبی ارایه می دهیم و به عقیده من به اندازه ای که فوتبال بازی کردیم، امتیاز نگرفتیم. با این حال فرصت خوبی داریم که در نیمه سوم و پایانی لیگ برتر در جدول رده بندی بیشتر پیشرفت کنیم.
*مسعود شجاعی؛ وقتی وارد میدان می شود بازوبند کاپیتانی را به او می دهی... 
با افتخار این کار را انجام می دهم. مسعود شجاعی بخشی از تاریخ فوتبال ایران است. او نیاز به این ندارد که من در مورد مسایل فنی اش صحبت کنم. اما باید بگویم از نظر اخلاقی یکی از خوب های فوتبال ایران است و خوشحالم در کنارم حضور دارد.
*و به عنوان آخرین سوال؛ عزت چه هدفی را اینروزها دنبال می کند؟ 
پشت سر گذاشتن یک فصل خوب به همراه تیم هوادار. دوباره بازگشت به یک تیم مدعی قهرمانی. دوباره دعوت به اردوی تیم ملی. اینکه در پایان فصل گلزن ترین مدافع لیگ برتر لقب بگیرم تا دیگر کسی از پشت سر گذاشتن یک فصل ناموفق در تیم سپاهان حرفی نزند و اگر هم حرفی زد من را مقصر نداند.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید