ایسنا/ سرمربی پاریسن‌ژرمن از سخنان سرمربی بایرن مونیخ درباره آسیب دیدگی کیلیان ام‌باپه ابراز تعجب کرد و آن را جنگ روانی دانست.
به نقل از لوپاریزین، آسیب دیدگی کیلیان ام‌باپه به یک مشکل بزرگ قبل از دیدار پاری سن ژرمن برابر بایرن مونیخ تبدیل شده است.
در یکی از حساس‌ترین و جذاب‌ترین بازی‌های مرحله حذفی لیگ قهرمانان اروپا، دو تیم پاری سن ژرمن و بایرن مونیخ به مصاف هم خواهند رفت.
پاریسن ژرمن چند روز پیش اعلام کرد که آسیب دیدگی کیلیان ام‌باپه در دیدار برابر مون پلیه جدی است و این بازیکن تا سه هفته دیگر نمی‌تواند تیم را همراهی کند و در این صورت او به بازی حساس برابر بایرن مونیخ هم نخواهد رسید.
یولیان ناگلزمن، سرمربی بایرن مونیخ این بیانیه باشگاه پاری سن ژرمن را باور ندارد و تاکید کرد که ام‌باپه به این بازی خواهد رسید.
او گفت: فکر نمی‌کنم که ام‌باپه غایب باشد و به این بازی نرسد. نمی‌دانم که مصدومیت او چیست اما بیانیه باشگاه پاری سن ژرمن مشکوک است. من تیمم را به گونه‌ای آماده می‌کنم که ام‌باپه هم در این بازی هست.
این واکنش سرمربی بایرن مونیخ باعث تعجب و عصبانیت سرمربی پاری سن ژرمن شده است. گالتیه در واکنش به این صحبت‌های ناگلزمن با عصبانیت گفت: من مجبور نیستم که به او جواب بدهم. من همه آن‌چه را که سرمربی بایرن مونیخ درباره ام‌باپه گفت خواندم. بازی‌های ذهنی و جنگ روانی شگرد ما نیست. بدون شک این روش و کار من در مربیگری نیست.
ام‌باپه از بهترین و آماده‌ترین بازیکنان حال حاضر فوتبال جهان است و حضورش در این بازی هم برای پاری سن ژرمن و هم برای بایرن مونیخ مهم است. او در فصل جاری لیگ قهرمانان اروپا ۷ گل به ثمر رسانده است تا به همراه محمد صلاح و به صورت مشترک در صدر جدول بهترین گلزنان قرار داشته باشد.
دیدار رفت بایرن مونیخ و پاری سن ژرمن سه‌شنبه(۲۵ بهمن) به میزبانی تیم پاریسی برگزار خواهد شد.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید