تسنیم/ هافبک تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان مدعی است برای شاگردان رضا عنایتی کسب امتیاز در دیدار پیش رو مقابل استقلال نمی‌تواند دور از دسترس باشد.
امیرحسین کریمی درباره آخرین وضعیت نفت مسجدسلیمان اظهار داشت: بعد از آمدن رضا عنایتی شرایط فنی تیم تغییر کرد و دیگر خبری از آن باخت‌های پُرگل نیست. ما در دو بازی اخیر گلی دریافت نکردیم که این بسیار امیدوارکننده است و تمام تلاش‌مان را به کار می‌گیریم تا در نهایت در لیگ برتر بمانیم.
وی در ادامه همچنین خاطر نشان کرد: مهمترین مشکلی که در حال حاضر با آن روبه‌رو هستیم بحران مالی در باشگاه است و متأسفانه پولی به حساب بازیکنان واریز نمی‌شود. ما فقط وعده و وعید می‌شنویم و در این مدت هم پنج درصد به زور به حساب ما پول واریز کرده‌اند.
هافبک تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان افزود: ما از لحاظ فنی و فوتبالی مشکلی نداریم، ولی وقتی بحران مالی وجود داشته باشد طبیعتاً این موضوع روی عملکرد بازیکنان تأثیر می‌گذارد. واقعاً ما نمی‌دانیم چرا باشگاه نمی‌تواند حق و حقوق بازیکنان را پرداخت کند.
کریمی در مورد بازی تیمش برابر استقلال تصریح کرد: بدون شک در تهران بازی سختی خواهیم داشت، ولی وضعیت ما در جدول طوری است که باید امتیاز بگیریم. در بازی رفت هم از استقلال امتیاز گرفتیم و فکر می‌کنم تکرار این اتفاق در ورزشگاه آزادی دور از دسترس نیست. 


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید