فارس/ رییس فدراسیون فوتبال گفت: کارلوس کی‌روش 8سال در کشور کار و نسلی را ایجاد کرد.
مهدی تاج در خصوص حضور در حرم مطهر امام خمینی (ره) به همراه وزیر ورزش، اظهار داشت: جامعه ورزش هرسال برای بیعت با رهبری و امام به مرقد امام می‌آید. امسال شرایط ویژه بود و همه جامعه ورزش به صورت گسترده آمدند.
رئیس فدراسیون فوتبال در مورد خداحافظی کارلوس کی‌روش و آخرین وضعیت سرمربیگری تیم ملی کشورمان، گفت: فدراسیون کار درستی کرد و از کی‌روش به پاس زحماتی که کشید، تجلیل شد. 8سال در کشور کار و نسلی را ایجاد کرد. زحمات گسترده‌ای داشت. خودم معتقدم او زحمت کشید. دوستانی به فدراسیون منتقد بودند که آمدن کی‌روش خیلی مثبت نبود ولی دیدید؛ قطر که دستش برای آوردن یک سرمربی خیلی بزرگ باز است و امکانات مالی و لجستیکی دارد رفتند کی‌روش را آوردند. پس انتخاب فدراسیون نادرست نبود و مسیر درستی را رفت. ولی به هرجهت کی‌روش به آنجا رفت و الان فدراسیون باید دنبال یک سرمربی جدید باشد. این کار هم در حال انجام است ولی اینکه زمان دقیقش را بگویم شاید خیلی عملیاتی نباشد.
وی در مورد اینکه آیا انتخاب سرمربی تیم ملی در سال جاری اتفاق می‌افتد یا سال آینده، عنوان کرد: به دنبال انجام این کار هستیم. هر وقت نهایی شد و هیات رئیسه تصویب کرد، اعلام می‌کنیم.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید