طرفداری/ لژیونر فوتبال ایران گفت: در زلزله ترکیه یکی از دنده‌هایم شکست، اما جان سالم به در بردیم. بازیکنی که روز گذشته به تیم ما گل زده بود، متاسفانه زیر آوار جان باخت
قلی زاده صحبت هایی را عنوان کرد.
علی قلی‌زاده دوشنبه شب در گفت وگویی درباره زلزله در ترکیه و بازی در این شهر، اظهار داشت:
ساعت چهار صبح از خواب پریدیم و زمین لرزه شدیدی بود که همه جا فقط تکان می‌خورد. نمی‌دانم چطور بلند شدم و خودم را جمع و جور کردم، اما همه وسایلم در هتل ماند.
وی افزود:
ما با شروع زلزله همه از هتل بیرون رفتیم و تنها جایی که خراب نشد، هتل بود زیرا این هتل تازه ساخته شده بود. وقتی بیرون آمدیم بیشتر ساختمان‌ها با خاک یکسان شده بودند.
لژیونر فوتبال ایران عنوان کرد:
من هم مصدومیت جزیی پیدا کردم و مجبور به عکس برداری شدم زیرا یکی از دنده‌هایم شکست، اما در هر صورت سالم و زنده بیرون آمدم. نمی‌دانم چطور از این زلزله جان سالم به در بردم.
وی گفت:
روز قبل از زلزله که در تیم کاسم پاشا بازی می‌کردم برابر تیم هاتای اسپور در شهر هاتای بازی داشتیم و بازیکنی که به ما گل زد، زیر آوار ماند و جان باخت. تاکنون چندین هزار نفر مرده‌اند و آسیب دیده‌اند. امیدوارم حال مردم ایران در خوی هم خوب باشد.
بامداد امروز زمین لرزه‌ای مهیبی به بزرگی ۷.۸ ریشتر بخش هایی از ترکیه را لرزاند، پس لرزه‌های آن در چندین کشور عربی از جمله عراق، سوریه، لبنان و مصر احساس شد.
براساس آخرین آمار، شمار تلفات این زمین لرزه در ترکیه به ۲۸۴ نفر و در سوریه به ۴۲۷ نفر و شمار زخمی ها در سوریه به ۶۳۹ و در ترکیه ۲۳۲۳ نفر رسیده است.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید