تسنیم/ سرپرست تیم فوتبال نساجی گفت: کریم اسلامی در نیمه دوم از ناحیه کشاله ران دچار مشکل بود و ابتدا تصمیم بر تعویض او گرفته شد، ولی در آخرین لحظات سرمربی تیم تصمیمش را تغییر داد.
اسماعیل اسماعیلی  درباره بازی روز گذشته نساجی مقابل پیکان اظهار داشت: نسبت به بازی‌های گذشته مقابل پیکان خوب بازی کردیم و حق‌مان کسب سه امتیاز بازی بود، با توجه به اینکه در چند بازی گذشته نتیجه خوبی نگرفته بودیم به دنبال پیروزی بودیم و تلاش‌مان را کردیم، اما موفق نشدیم.
وی درباره حاشیه‌هایی که برای تعویض کریم اسلامی پیش آمد، توضیح داد: در نیمه دوم کریم اسلامی یک مقدار از ناحیه کشاله رانش دچار مشکل بود و به نوعی در زمین می‌لنگید و ابتدا تصمیم بر این بود ‌که او تعویض شود، اما در آخرین لحظات سرمربی تیم از تصمیمش پشیمان شد و نظرش بر این بود که با دو مهاجم به بازی ادامه دهیم و همکاران‌مان هم حواس‌شان نبود که به ما اطلاع بدهند تا برگه تعویض را تغییر دهیم، به همین خاطر به اشتباه کریم تعویض شد. شما بنا را بر این بگذارید که من اشتباه کرده‌ام. 
سرپرست تیم فوتبال نساجی در واکنش به این موضوع که اشتباه در تعویض، موجب عصبانیت شدید مطهری شد و حتی الفاظی هم به کار برد، گفت: طبیعی است. ما در خانه مقابل هواداران‌مان بازی می‌کردیم و به دنبال پیروزی بودیم، مطهری هم تحت فشار بود و در آن شرایط ممکن است حرف‌هایی هم زده باشد. او با همکاران ما روی نیمکت صحبت کرد و جویای این بود که چرا این مشکل پیش آمده است. ان‌شاءالله در بازی‌های بعدی این اتفاقات را جبران می‌کنیم.
اسماعیلی درباره اینکه هواداران نساجی در داخل و  بیرون ورزشگاه از عملکرد این تیم ناراضی بودند، تصریح کرد: همانطور که گفتم ما بازی خوبی مقابل پیکان انجام دادیم و مستحق کسب پیروزی بودیم، اما بی‌تجربگی و جوانی داور کار را برای ما سخت کرد. داور باید برای ما یک پنالتی دیگر در اواخر بازی می‌گرفت. با این اتفاقات، بازیکنان و کادر فنی تحت فشار هستند و به ما هم می‌گویند که به داوری‌ها کاری نداشته باشید، ولی تا چه زمانی ما باید سکوت کنیم. طبیعی است که هواداران هم از این شرایط ناراحت باشند، اما باید تیم را حمایت کنند تا نساجی به روند خوب خودش برگردد. من مطمئنم نساجی با حمایت تماشاگرانش موفق می‌شود.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید