تسنیم/ سرمربی هلندی شیاطین سرخی برای تقویت خط حمله تیمش، مهاجم خاصی را زیرنظر گرفته است.
مدیران باشگاه منچستریونایتد پس از جدایی کریستیانو رونالدو از این تیم، در پنجره زمستانی اخیر ووت وخورشت را از برنلی قرض گرفتند اما همچنان در جستجو برای یافتن مهاجمی برای بلندمدت هستند. نشریه «تلگراف» انگلیس در این رابطه گزارش داد؛
هری کین و ویکتور اوسیهن گزینه‌های مدنظر باشگاه منچستریونایتد هستند اما سرمربی هلندی شیاطین سرخ ترجیح می‌دهد مهاجم نیجریه‌ای ناپولی را به خدمت بگیرد تا مهاجم انگلیسی تاتنهام.
طبق این گزارش؛ تن‌هاخ معتقد است که اوسیمهن 24 ساله نه‌تنها دست یافتنی‌تر است، بلکه ممکن است گزینه بلندمدت بهتری هم باشد، این در حالی است که کین 29 ساله به سال‌های پایانی دوران حرفه‌ای خود نزدیک می‌شود و خرید او از تاتنهام نیز چالش‌برانگیز خواهد بود.
اوسیمهن که گفته می‌شود مورد توجه باشگاه چلسی هم قرار دارد، تا پایان ماه ژوئن 2025 تحت‌قرارداد باشگاه ناپولی است. او این فصل در 21 بازی از رقابت‌های مختلف برای آبی‌پوشان ناپل به میدان رفته و آمار 17 گل‌زده و 4 پاس‌گل را از خود برجای گذاشته است.
هری کین هم که قراداد فعلی‌اش با تاتنهام تا پایان ماه ژوئن 2024 اعتبار دارد، این فصل آمار 19 گل‌زده و 3 پاس‌گل را از خود برجای گذاشته است.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید