تسنیم/ پرامتیازترین بازیکن مرحله نیمه نهایی لیگ برتر والیبال بانوان گفت: تا آخرین لحظه جنگیدیم اما آسیب دیدگی‌های بازیکنان ناراحت کننده است.
آیتک سلامت پس از پیروزی سریک گنبد برابر سایپا و صعود به فینال لیگ برتر والیبال بانوان و کسب عنوان امتیازآورترین بازیکن گفت: با 18 امتیاز به عنوان پرامتیازترین بازیکن تیم سریک گنبد معرفی شدم و در بازی قبل هم 23 امتیاز برای تیمم کسب کرده بودم. خوشحالم که توانستم به تیم کمک کنم تا بتوانیم فینالیست شویم واقعا باید بجنگیم.
وی افزود: تا آخرین لحظه جنگیدیم، اما آسیب دیدگی های بازیکنان ناراحت کننده است به هر حال مهم این است که با وجود آسیب هایی که داریم ببریم.
بازیکن موثر تیم سریک گنبد به آسیب دیدگی های تیم اشاره و خاطرنشان کرد: الهه پورصالح در بازی مرحله مقدماتی مصدوم شد به طوریکه باید جراحی شود. در بازی اول مرحله پلی آف هم من آسیب دیدم و کتف چپم در رفت و با داشتن این شرایط بازی را با نتیجه 3 بر 2 واگذار کردیم. درحالیکه احتمال پیروزی تیم ما زیاد بود، اما بازیکنان تیم به دلیل آسیب دیدگی من تمرکزشان را از دست دادند.
وی ادامه داد: در بازی دوم با وجود آسیب دیدگی بازی کردم و حتی دفاع را تک دست انجام دادم. بازی هیجان انگیزی برابر سایپا داشتیم و 3 بر 2 پیروز شدیم آنهم در شرایطی که در زمین تیم حریف بودیم و فشاری روی تیم ما زیاد بود.
سلامت درخصوص بازی سوم تیم سریک گنبد برابر سایپا اظهار داشت: در بازی سوم در گنبد توانستیم 3 بر یک پیروز شویم، اما در ست چهارم متاسفانه مهسا صابری آسیب دید و نتوانست بازی کند و با یک بازیکن دیگر توانستیم به بازی ادامه داده و برنده شویم.
وی با اشاره به عزم تیم برای پیروزی مقابل تیم سایپا و نقش هواداران در پیروزی تیم‌شان خاطرنشان کرد: ما می‌خواستیم ببریم و با تمام قوا آمده بودیم که بردیم. هواداران هم تا آخرین لحظه حامی ما بودند و در ست دوم که عقب افتادیم با تشویق هواداران به خودمان آمدیم مردم گنبد از کوچکترین تا مسن ترین فرد والیبال دوست هستند و در هر بازی ما حمایت کردند و با جان و دل تشویق می‌کردند که به ما خیلی روحیه می‌داد، چون در بازی‌های کمی تماشاگران برای تشویق بانوان به سالن می‌آیند. از طرفی با توجه به اینکه سه سال گذشته به دلیل کرونا تماشاگر نداشتیم، آمدن تماشاگران به سالن مسابقه حس خوبی داشت.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید