ورزش 3/ یکی از جالبترین صحنه‌های بازی روز گذشته استقلال و نفت مسجدسلیمان نجات دروازه فداکارانه مدافع بی نام و نشان تیم میهمان بود.
او کسی نیست جز حسین گودرزی که با ۲۱ سال سن به عنوان اولین سال حضورش در لیگ برتر توانست نمایش بسیار خوبی مقابل استقلال داشته باشد .
حسین  در مورد این بازی به خبرنگار ما گفت: استقلال تیم بزرگی است و قطعا بازی کردن در آزادی مقابل این تیم سخت است و باید با تمرکز و باهوش بازی کرد تا امتیاز گرفت .
مدافع نفت در مورد ساختار دفاعی این تیم ادامه داد: ما در دو بازی قبل گلی دریافت نکرده بودیم اما مهره‌های استقلال واقعا متفاوت بودند و بعنوان مدافع باید جلوی آنها بازی کنی تا ببینی چه کیفیتی دارند.  
او در مورد حضورش در این بازی مهم هم گفت : از زمانی که آقای عنایتی سرمربی شد فرصت بازی کردن پیدا کردم. از او و کادر فنی اش بسیار تشکر می کنم. آقای عنایتی مربی با دانش و دلسوزی است و خیلی به جوان ها اطمینان می کند و فکر می کنم این به نفع تیم باشد چون جوان های ما با استعداد و فوق العاده هستند و می توانند بهترین های ایران باشند. 
وی در مورد صحنه ای که با تکل مانع گلزنی مطهری شد گفت: تمام‌ بازیکنان ما با غیرت و تلاش زیاد در این بازی، بازی کردند و هرکس به غیر از من بود همین کار را می کرد. در آن لحظه تمام هدفم این بود به آن توپ برسم و مانع گلزنی دوباره تیم استقلال بشوم. 
گودرزی مورد دو موقعیتی که در این بازی هم داشت گفت: نیمه دوم بازی بهتری نسبت به استقلال ارائه دادیم و طبق آنالیزی که کادرفنی در اختیار ما قرار داد و پرس از جلو را در راس کار قرار دادیم. خدا را شکر با یک توپگیری و دریبل سیلوا توانستم با گلر حریف تک به تک شوم و اگر این ضربه گل می شد می توانستیم به بازی برگردیم و بازی دو بر یک می شد و سوار بر بازی می شدیم که گلر استقلال توپ را گرفت. ما ۵، ۶ موقعیت  داشتیم که می توانستیم به گل برسیم. استقلال از بهتر از  موقعیت هایش استفاده کرد ولی ما با نبود تمرکز و کمی بدشانسی بازی را باختیم.

گودرزی یادآور شد: نفت مسجد سلیمان تیمی‌ مردمی است و مردم این شهر عشق و زندگی شان این تیم است. امیدوارم این تیم در لیگ برتر بماند و‌ نماینده ای برای لر زبان ها و بختیاری های عزیز باشد و ما بازیکنان تلاش می کنیم با تدابیر کادر فنی خوبمان این تیم را در لیگ نگه داریم و دلگرمی برای مردم خوب مسجد سلیمان باشد.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید