ورزش 3/ یک رسانه اسپانیایی اعلام کرد بایرن مونیخ به جذب گاوی، ستاره جوان بارسلونا، علاقه‌مند است و از همین حالا تلاش برای جلب رضایت بارسا و گاوی را آغاز کرده است.
نشریه اسپانیایی ال‌ناسیونال با انتشار گزارشی باعث نگرانی هواداران بارسا شده است. بر اساس این گزارش این ستاره جوان بلوگرانا مشتری بزرگی دارد که تلاشهایی پردامنه را برای به خدمت گرفتن او آغاز کرده است.
بر اساس این گزارش یولیان ناگلزمان، سرمربی بایرن مونیخ، علاقه زیادی به سبک بازی گاوی دارد و به درخواست او مدیران بایرن مونیخ این ستاره بارسا را در صدر فهرست پروژه‌های خود برای پنجره نقل و انتقالات بعدی قرار داده‌اند.
گاوی چندی پیش قرارداد خود با بارسلونا را تمدید کرد ولی به دلیل اختلافات بین باشگاه بارسلونا و لالیگا قرارداد جدید او هنوز ثبت نشده است. بایرن از این فرصت پیش‌آمده آگاه است و فرصت را برای ورود به میدان ایده‌آل می‌داند. تا زمانی که قرارداد جدید گاوی ثبت نشود طبق قرارداد قبلی بند آزادسازی او تنها 50 میلیون یورو است و بایرن با کمال میل حاضر است این بند را فعال کند.
ال‌ناسیونال می‌گوید ناگلزمان و بایرن مونیخ در واقع به چهار ستاره جوان بارسا علاقه‌مندند ولی در حال حاضر تمام انرژی خود را به جذب گاوی معطوف کرده‌اند. لاپورتا و ماتئو آلِمانی حالا باید برای اینکه ستاره جوان خود را از دست ندهند هر چه سریعتر تکلیف اختلاف‌شان با لالیگا را حل کرده و قرارداد جدید پابلو گاویرا را رسما به ثبت برسانند.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید