ورزش 3/ کریستوف گالتیه، سرمربی پاریسن‌ژرمن، می‌گوید حذف تیمش ناراحت‌ کننده بوده، اما نباید به باری روی دوش آن‌ها تبدیل شود.
پاریسن‌ژرمن شب گذشته در مرحله یک هشتم جام حذفی فرانسه به مصاف مارسی رفت و با نتیجه 1-2 برابر این تیم شکست خورد و از دور مسابقات حذف شد. 
الکسیس سانچز گل اول مارسی را از روی نقطه پنالتی به ثمر رساند، اما سرخیو راموس در وقت‌های تلف شده نیمه اول موفق شد بازی را به تساوی بکشاند، اما بار دیگر این مارسی بود که در فاصله 17 دقیقه پس از شروع نیمه دوم گل برتری را وارد دروازه پی‌اس‌جی کرد و موفق شد به مرحله بعدی صعود کند. 
گالتیه پس از پایان بازی به خبرنگاران گفت: «بازی دشواری بود. ما مشخصا انتظار این فشار زیاد را داشتیم چون سبک بازی مارسی از ابتدای فصل همین بوده است و ما خیلی زود شاهد فشار و یارگیری نفر به نفر از سوی آن‌ها بودیم. آن‌ها در نیمه اول فرصت گلزنی داشتند، اما نباید فراموش کرد که ما هم بدشانس بودیم و در عین حال برابر دروازه‌بان خوبی قرار داشتیم که نتوانستیم بیشتر گل بزنیم.»

سرمربی پاریسن ژرمن با اشاره به ناراحتی بازیکنان این تیم از این نتیجه اظهار داشت: «این شکست مشخصا برای بازیکنان، هواداران و باشگاه بسیار ناراحت کننده و ناامید کننده است، اما اتفاقی است که افتاده و کار بیشتری از ما برنمی‌آید. می‌دانستیم که امشب بعضی افراد خوشحال و بعضی افراد ناراحت خواهند شد و متاسفانه ما در سمت ناراحت داستان قرار گرفتیم.»
او با اشاره به دیدارهای حساس پیش روی پی‌اس‌جی اضافه کرد: «حالا فرصت ناراحتی نداریم و این شکست نباید به بازیکنان فشار بیاورد. باید خیلی زود همه چیز را از سر بگیریم. در فاصله سه روز باید در زمین موناکو به میدان برویم، به خوبی ریکاوری کنیم و تمرکزمان روی بازی‌های پیش رو باشد.»


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید