ورزش 3/ میشاییل رشنر، مربی دروازه‌بان‌های جدید بایرن‌مونیخ، در کادرفنی تیم‌ملی ترکیه هم حضور دارد.
برکناری تونی تاپالوویچ از سمت مربی دروازه‌بان‌های بایرن مونیخ باعث به راه افتادن جنجالی جدی در چند هفته اخیر شد. 
اعتراض جدی و انتقاد تند مانوئل نویر از این تصمیم و همچنین از مدیران این باشگاه باعث شد که شرایط خاصی در این تیم ایجاد شود و حتی صحبت تا فسخ قرارداد این اسطوره بایرن نیز پیش برود،  هرچند که مدیران این باشگاه سعی کردند این وضعیت را مدیریت و شرایط را آرام کنند. 
بایرن روز گذشته اعلام کرد که میشاییل رشنر را به عنوان مربی جدیدش انتخاب کرده و او دیروز به عنوان مربی جدید در تمرینات حاضر و به بازیکنان معرفی شد. 

نکته جالب اینجاست که رشنر در حال حاضر برای تیم ملی ترکیه هم کار می‌کند و توافقش با فدراسیون فوتبال این کشور به این صورت است که در زمان وقفه دیدارهای ملی به جمع آنها ملحق می‌شود. 
با این حال، روزنامه آلمانی بیلد اعلام کرده که احتمالا حجم کار بالای او در بایرن باعث خواهد شد که او از سمتش در تیم ملی ترکیه کناره‌گیری کند اما این مربی شخصا هنوز تصمیمی در این باره نگرفته است. 
بایرن این مربی را به عنوان جانشین تاپالوویچ انتخاب کرد چون کیفیت کار بالایی داشت. آنها معتقد هستند که او توانایی بهبود عملکرد دروازه‌بانان جوان را دارد و از حضور بازیکنان به صورت قرضی هم حمایت می‌کند، این دو مورد در بین مشکلات اصلی این باشگاه با مربی قبلی بودند.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید