ورزش 3/ ماتیاس مسی، برادر لیونل مسی، با انتشار پستی از اظهارات روز گذشته‌اش درباره باشگاه بارسلونا عذرخواهی کرد.
صحبت‌هایی که روز گذشته از برادر مسی منتشر شد باعث شد که بسیاری از هواداران و مدیران این باشگاه شوکه شوند. 
او در ویدیویی که روی کانال پسرش در یکی از شبکه‌های اجتماعی منتشر شده بود اظهارات عجیبی را علیه باشگاه بارسلونا و شخص خوان لاپورتا، رییس این باشگاه، مطرح کرده و مدعی شده بود که مسی دیگر هرگز به این تیم بازنخواهد گشت. 
ماتیاس مسی علاوه بر انتقاد شدید از لاپورتا، تاکید کرده بود که مردم اسپانیا با مسی رفتار درستی نداشتند و آنها را خیانتکار نامیده بود. 


این اظهارات واکنش‌های بسیاری را به همراه داشت و همین باعث شد که این ویدیو پس از چند دقیقه از صفحه پسر ماتیاس مسی پاک شود و او حالا بیانیه‌ای را برای عذرخواهی از این اظهارات منتشر کرده است. 
او در این بیانیه که در صفحه اینستاگرامش منتشر شده نوشت:« من از صحبت‌هایم که در شبکه‌های اجتماعی منتشر شده متاسف هستم. این صحبت‌ها از سر شوخی و با پسر و دوستانم بود. چطور ممکن است چنین نظراتی درباره باشگاهی به بزرگی بارسا با این سابقه داشته باشم؟ باشگاهی که کمک بسیاری به خانواده من و لئو کرده است؟ 
کاتالونیا برای من خانه دوم است و این موضوعی است که همه از آن خبر دارند. من بسیار متاسف هستم و از همه عذرخواهی می‌کنم، خصوصا از طرفداران بارسلونا. در آخر باید بگویم که تنها صفحه من در شبکه‌های اجتماعی در اینستاگرام است!!»


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید