ورزش 3/ گریگور کوبل، دروازه‌بان دورتموند، موضع خود در مورد احتمال انتقال به بایرن مونیخ، در صورت دریافت پیشنهاد از سوی این تیم را روشن کرد.

گریگور کوبل، دروازه‌بان دورتموند، به تازگی گفت‌وگویی را با نشریه بیلد انجام داده و طی آن، درباره مصدومیت مانوئل نویر، دروازه‌بان بایرن و غیبت او تا پایان فصل هم صحبت کرده است.

این دروازه‌بان سوئیسی عنوان کرد: مصدومیت نویر، چیزی است که برای هیچ ورزشکاری آرزو نمی‌کنم و امیدوارم که او بهبود پیدا کند و به آمادگی و قدرت قبلی خود بازگردد. اما نمی‌خواهم خیلی به این موضوع بپردازم و در این مورد، قضاوت کنم.

او در پاسخ به اینکه آیا این حادثه، او را برای انتقال به تیم بایرن وسوسه کرد یا خیر، گفت: خیر؛ شایعات برای من اهمیتی ندارند. من با دورتموند قرارداد دارم و اهدافم را در این باشگاه دنبال می‌کنم و کاملا روی تیمم تمرکز د از او سوال شد که آیا احتمال انتقال او به بایرن در آینده وجود دارد؟ پاسخ داد: من در حال حاضر برای باشگاهی بازی می‌کنم که می‌توانم با آن عناوین کسب کنم و برنامه‌های زیادی در دورتموند دارم. ما در مسیر درستی هستیم و شانس فوق‌العاده‌ای برای کسب یکی از عناوین این فصل داریم.ارم.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید