ورزش 3/ ستاره خط حمله پاریسن‌ژرمن تاکید کرد که قرار نبود امشب مقابل بایرن‌مونیخ بازی کند. 
بازی کردن یا نکردن امباپه یکی از مهمترین قبل از بازی پاریس و بایرن بود و یولیان ناگلزمان معتقد بود که پاریسی ها در خصوص مصدومیت وی بلوف می زنند؛ با این وجود اما در شبی که شاگردان گالتیه با یک گل مغلوب میهمان خود شدند، کیلیان امباپه در ترکیب اصلی پاریس حضور نداشت و بعد از تک گل بایرن در نیمه دوم به میدان آمد. او دو گل مردود به ثمر رساند و در نهایت نتوانست از شکست خانگی PSG جلوگیری کند.


ستاره خط حمله پاری‌سن‌ژرمن در مورد گلی که با پاس مندز به ثمر رساند ولی به خاطر آفساید میلی متری پاسور، مردود اعلام شد گفت: "چنین صحنه هایی را در فوتبال مدرن VAR تشخیص می دهد و این یعنی اگر آفساید بوده پس درست هست و مشکل وجود ندارد. باید خیلی زود به خودمان بیاییم و با آمادگی کامل به آلمان سفر کنیم."
امباپه در مورد غیبتش در ترکیب ابتدایی پی‌اس‌جی و بازی در نیمه دوم گفت: "این یک اتفاق غیرقابل پیش بینی بود چرا که قرار نبود بازی کنم. البته می خواستم بازی کنم و به هم تیمی هایم کمک کنم. ما شبانه روزی تلاش کردیم ولی چیزی که می خواستم نبود. همیشه می خواهم بازی کنم اما گاهی به کاری که می توانی انجام دهی باید راضی باشی و من هم امروز فقط می توانستم چنین کاری بکنم.""


با وجود شکست یک بر صفر در خانه، امباپه معتقد است که پاری‌سن‌ژرمن می تواند بایرن را در آلمان شکست داده و راهی مرحله یک چهارم نهایی شود: "با توجه به آن چه که من در این بازی دیدم، تیم ما می تواند در بازی برگشت بایرن را تحت فشار قرار داده و شکست دهد. کل تیم باید تا آن روز آمادگی کامل خود را به دست بیاورند تا با شرایط بسیار خوب در زمین حاضر شوند. اگر کل تیم را داشته باشیم، توانایی شکست دادن آنها را خواهیم داشت. البته بایرن مونیخ هم حریف آسانی نیست ولی ما برای صعود به آلمان سفر خواهیم کرد."


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید