ورزش 3/ برخلاف گل رئال گلی که بارسلونا وارد دروازه حریف کرد از آزمون کمک داور ویدیویی سربلند خارج شد.
دیدار رئال مادرید و بارسلونا از دور رفت مرحله نیمه نهایی جام حذفی اسپانیا در اوج هیجان آغاز شد و شاهد باز شدن هر دو دروازه در نیم ساعت ابتدایی بودیم؛ البته یکی از این دو گل که سهم رئال بود بعد از بازبینی در VAR مردود اعلام شد.
در دوازدهمین دقیقه بازی کریم بنزما روی یک ارسال از سمت راست موفق شد دروازه بارسا را با ضربه ای دقیق باز کند؛ این بهترین شروع ممکن برای شاگردان کارلو آنچلوتی بود اما پرچم داور به نشانه آفساید بالا رفت تا شادی میزبان و هوادارانش خیلی زود محو شود. این گل بعد در بازبینی VAR هم رد شد تا نتیجه بدون گل بماند.


بارسا که در دقایق ابتدایی تحت تاثیر جو ورزشگاه قرار گرفته بود کم کم از زیر فشار خارج شده و بعد از چند حمله ناتمام، سرانجام در دقیقه 28 به گل اول رسید. این گل هم برای کارشناسی دقیق به VAR سپرده شد؛ برخلاف گل رئال اما این گل از آزمون کمک داوری ویدیویی سربلند خارج شد.
فرانک کسیه روی یک پاس در عمق و با استارتی سریع وارد محوطه جریمه رئال مادرید شد و در موقعیت تک به تک به توپ ضربه زد. ضربه او پیش از ورود به دروازه رئال به میلیتائو نیز برخورد کرد تا یک گل به خودی را شاهد باشیم. این گل تک گل بازی در نیمه اول بود که برتری شاگردان ژاوی انجامید.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید