خبر ورزشی/ تنها برد تیم ملی در جام جهانی ۲۰۲۲ که در برابر ولز به دست آمد، به جای اینکه تبدیل به برد خاطره انگیزی شود، موجب ایجاد دردسر برای فدراسیون فوتبال شده است.
بر اساس مصوبه هیئت رئیسه هر یک از اعضای هیئت رئیسه بابت برد تیم ملی در برابر ولز ۲۰ هزار دلار پاداش گرفتند که افشای مصوبه هیئت رئیسه در برنامه فوتبال برتر موجب ایجاد جنجال در فضای مجازی شده است و خیلی ها این سوال را مطرح کردند؛  مگر اعضای هیئت رئیسه جز تیم به حساب می‌آیند که باید بابت برد تیم ملی در برابر ولز پاداش بگیرند؟ البته مهدی تاج و قنبرزاده دو عضو هیئت رئیسه مدعی شده‌اند که پاداشی از فدراسیون فوتبال دریافت نکرده‌اند.
اگر چه پرداخت پاداش به اعضای هیئت رئیسه بر اساس مصوبه و قانونی بوده اما از آنجایی که افراد ذینفع آنرا امضا کرده‌اند، ممکن است از سوی سازمان بازرسی کل کشور لغو شود. در این صورت اعضای هیئت رئیسه که این پاداش را دریافت کرده‌اند باید آنرا برگردانند.
رئیس فدراسیون فوتبال امروز در این خصوص در برابر مصوبه هیئت رئیسه موضع منفی گرفت و گفت من این کار را تایید نمی‌کنم.
او به واقع با این کار جلوی اعضای هیئت رئیسه ایستاد و به آنها این پیام را مخابره کرد؛ در صورت ایراد قانون به این پرداختی باید ۲۰ هزار دلارها را به حساب فدراسیون فوتبال برگردانیم! 


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید