ورزش 3/ مدافع چپ اتلتیک بیلبائو معتقد است شب گذشته به ناحق برابر بارسا مغلوب شدند و در این قضیه VAR نقش مستقیم داشت. بارسلونا شب گذشته موفق شد در ورزشگاه سن‌مامس به لطف تک گل رافینیا برابر بیلبائو پیروز شود و سه امتیاز ارزشمند را کسب کند. در این بازی بیلبائو در دقایق پایانی توانست توسط اینیاکی ویلیامز به گل تساوی دست پیدا کند ولی این گل با دخالت VAR رد شد.

داور پس از بازبینی صحنه برخورد توپ به دست ایکر مونیایین، ثانیه هایی قبل از ثبت گل را خطای هند اعلام کرد و گل مردود شد. میکل بالنسیاگا از این قضیه بسیار عصبانی بود و به خبرنگاران گفت:«گل به غلط مردود اعلام شد. از یک سو توپ به بازوی مونیایین برخورد کرده بود و از سوی دیگر اصلا چرا باید VAR در آن صحنه دخالت می کرد؟ چرا باید یک گل به خاطر چنین مورد مشکوکی رد شود؟ حق ما حداقل یک امتیاز بود و VAR آن را دزدید و پیروزی را تقدیم بارسلونا کرد.»

بالنسیاگا ادامه داد:«در یک ربع پایانی شانس های گلزنی زیادی داشتیم که با بی دقتی و بدشانسی از دست دادیم. تراشتگن مثل همیشه عالی بود و حتی توپ های ما در مسیر دروازه به شکلی عجیب به مدافعان بارسا برخورد می کرد و منحرف می شد. حق ما شکست نبود و همه عصبانی و ناراحتیم.»


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید