ورزش 3/ اتفاقات عجیب دیدار دیشب لورکوزن و بایرن مونیخ زوایای متفاوتی داشته است.
بایرن مونیخ پیش از رفتن به بازی های ملی مقابل بایرلورکوزن شکست خورد تا صدر جدول را از دست بدهد و دورتموند در این جایگاه قرار بگیرد. جایی که شاگردان یولیان ناگلزمان دیشب با نتیجه 2-1 کار را به لورکوزن واگذار کردند.
در جریان پیروزی لورکوزن مقابل بایرن مونیخ هواداران تیم میزبان بنری را به استادیوم آورده بودند که در آن خواستار کنار گذاشتن فناوری ویدیوی یا همان VAR شده بودند. روی این بنر نوشته شده بود: "شما خودتان را میمون فرض می‌کنید."
در قسمت دیگری از این بنر نوشته شده بود: "فناوری ویدیویی را کنار بگذارید."

این بنر حدود چهار سالی است که در ورزشگاه بای آرنا آویزان شده است اما کمتر به وجود آمده بود که تا این حد فناوری ویدئویی به لورکوزن کمک کند. چرا که دیشب VAR دو بار پنالتی های نادیده لورکوزن را بازگرداند و مانع از اخراج بازیکن این تیم شد.

در عرض چند دقیقه امین عدلی به خاطر بزرگ‌نمایی از داور مسابقه کارت زرد دریافت کرد. با این حال داور بعد از کمکی که از اتاق VAR گرفت نه تنها کارت زرد ها را برگرداند که دو پنالتی برای لورکوزن اعلام کرد تا این تیم مقابل بایرن مونیخ به پیروزی برسد. حالا باید دید که آیا هواداران لورکوزن تجدید نظر خواهند کرد و این بنر را از استادیوم خانگی خود برمی دارند یا خیر.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید