ورزش 3/ ارلینگ هالند در دیدار مقابل لایپزیش موفق شد پنج گل برای منچستر سیتی به ثمر برساند.
در جریان دیدار برگشت مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا ارلینگ هالند موفق شد در ترکیب منچسترسیتی پنج گل مقابل لایپزیش به ثمر برساند. حالا ادین ترزیچ، سرمربی دورتموند فاش کرده که ستاره نروژی بعد از این بازی به او پیامی ارسال کرده و گفته است: "بالاخره این کار را انجام دادم."
ماجرا از این قرار است که در سال 2020 هالند فرصت داشت چنین کاری را در ترکیب دورتموند نیز انجام بدهد. جایی که این تیم 5-2 هرتابرلین را شکست داد و هالند نیز چهار گل به ثمر رساند. شاید او می توانست در آن بازی پنجمین گل خود را هم بزند اما تعویض شد تا فرصت این کار را نداشته باشد.
ادین ترزیچ، که در آن مقطع به عنوان کمک مربی در دورتموند حضور داشت، گفت: "در آن زمان هالند از من پرسید که لطفاً مطمئن شو که اگر یک بار دیگر توانستم چهار گل به ثمر برسانم مربی این تصمیم را نمی گیرد که قبل از زدن گل پنجم من را تعویض کند."
ارلینگ هالند این روزها آماده ترین مهاجم دنیای فوتبال محسوب می‌شود و در جریان دیدار اخیر منچسترسیتی مقابل برنلی در لیگ برتر انگلیس نیز موفق شد سه گل به ثمر برساند. پپ گواردیولا امیدوار است این بازیکن به فرم خوب خود ادامه دهد تا بالاخره با منچسترسیتی قهرمان چمپیونزلیگ شود.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید