ورزش 3/ بازیکنان تاتنهام منتظر اخراج قریب الوقوع آنتونیو کونته، سرمربی این تیم، در روزهای آینده هستند.
تاتنهام در حالی که با نتیجه 1-3 از ساوتهمپتون پیش بود نتوانست از برتری‌اش دفاع کند و با دریافت دو گل از این تیم قعر جدولی به یک امتیاز اکتفا کرد و این اتفاق باعث عصبانیت شدید کونته شد. 
این مربی ایتالیایی در نشست خبری پس از این بازی به شدت به بازیکنانش حمله کرد و تمامی تقصیرهای این باخت را به گردن آنها انداخت. او حتی مدعی شد که این مشکل ریشه عمیق در فرهنگ باشگاه تاتنهام دارد. 
قرارداد او با باشگاه تاتنهام در پایان فصل جاری به اتمام می‌رسد اما روزنامه گاردین خبر داده که بازیکنان این تیم انتظار دارند که او خیلی زود به کارش روی نیمکت تاتنهام پایان خواهد داد. 
 


این روزنامه مدعی شده که بازیکنان تاتنهام خواهان اخراج هرچه سریع‌تر کونته هستند و دیگر تمایلی به همکاری با او ندارند، چرا که از رفتارهای او خصوصا پس از هربار شکست این تیم بسیار ناراحت و ناراضی هستند. 
هرچند گفته می‌شود که هنوز تعدادی از بازیکنان این تیم حامی این مربی ایتالیایی هستند و دوست دارند حداقل تا پایان مهلت قراردادش با او کار کنند اما تردیدها درباره این که آیا حامیان او در این تیم به اندازه کافی هستند یا خیر افزایش پیدا کرده است. 
جیمی کاراگر، ستاره سابق لیورپول و کارشناس فعلی لیگ برتر انگلیس، هم پیش از این با انتشار توییتی مدعی شده بود که کونته این اظهارات را از قصد مطرح کرده تا هرچه زودتر لندن و تاتنهام را ترک کند. 


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید