ورزش 3/ دروازه‌بان آلومینیوم در نخستین جلسه تمرینی خود با تیم ملی روحیه بالایی داشت. 
حسین پورحمیدی در آخرین ساعت نقل و انتقالات تابستانی ۹۹ تصمیم به جدایی از استقلال گرفت و با انتقال قرضی راهی آلومینیوم شد که این انتخاب درست کاری کرد تا او در سومین فصل حضورش در جمع اراکی‌ها بیشترین آمار کلین‌شیت را داشته باشد و به تیم ملی هم برسد.
این دروازه‌بان ۲۴ ساله که در نخستین فصل حضورش در آلومینیوم ۱۱ کلین‌شیت و فصل قبل ۱۴ کلین‌شیت در لیگ برتر داشت، امسال توانسته ۱۳ بار دروازه‌اش را در ۲۳ مسابقه بسته نگه دارد و این شانس را دارد تا پایان فصل رکوردشکنی کند، اما عملکرد خوب او در این فصل کاری کرده به تیم ملی هم برسد.

پورحمیدی که در دوران مربیگری کارلوس کی‌روش در مصاحبه‌ای اعلام کرده بود حق او دعوت به اردوهای تیم ملی است، حالا با نظر امیر قلعه‌نویی به این مهم رسیده و دیروز نخستین جلسه تمرینی‌اش با لباس ایران را در کمپ تیم ملی انجام داد.

دروازه‌بان آلومینیوم که فصل موفقی زیر نظر سید مهدی رحمتی، سرمربی و اشکان نامداری، مربی گلرهای تیمش و دو دروازه‌بان سابق فوتبال ایران داشته، امیدوار است در همین اردو کاری کند تا قلعه‌نویی برای آینده هم دوباره پورحمیدی را در فهرست تیم ملی قرار بدهد و رقیب سه گلر دیگر برای رسیدن به ترکیب تیم ملی و اولین بازی ملی خود کند.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید