ورزش 3/ بعد از اینکه همسر دنی آلوز بخاطر اتهام تجاوز طلاق گرفت، این ستاره برزیلی درخواست کرده تا در سلول انفرادی حبسش کنند.
دنی آلوز، ستاره برزیلی سابق باشگاه بارسلونا، که روز 20 ژانویه به اتهام تجاوز به یک زن در شهر بارسلون دستگیر شد همچنان در زندان به سر می‌برد. جوانا سانز، همسر او هفته گذشته در واکنش به این اتفاق از او جدا شد تا زندگی آلوز بیش از پیش آشفته شود.
منابع نزدیک به دنی آلوز شرایط او در زندان را پس از شنیدن خبر جدایی همسرش بسیار بد اعلام کرده اند. طبق گفته آنها ستاره سابق تیم ملی برزیل کاملا آشفته و عصبانی بوده و حتی دست به اعتصاب غذا هم زده است. 
امروز نیز اخباری منتشر شد که طبق آن دنی آلوز درخواست یک سلول انفرادی را کرده تا بیشتر طول روز را تنها باشد و کسی کنارش حضور نداشته باشد. اعتصاب غذای آلوز نیز همچنان ادامه دارد و گفته می‌شود روزهایی بوده که هیچ غذایی نخورده است.
جوانا در روزهای نخست دستگیری آلوز اعلام کرده بود کنارش خواهد ماند اما پس از اینکه این بازیکن با تغییر مواضعش اعلام کرد که ارتباطش با فردی که به او تجاوز کرده بود کاملا توافقی بود، تصاویر خود در کنار او را پاک کرده و تصمیم به جدایی گرفت


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید