ورزش 3/ اردوی تیم ملی فوتبال ایران در نخستین روز سال ١۴٠٢ با اضافه شدن احسان حاجی صفی، مهدی طارمی، علیرضا جهانبخش، صادق محرمی و امیرحسین حسین‌زاده تکمیل شد. این پنج بازیکن شب گذشته و بامداد امروز وارد ایران شده و به سایر بازیکنان حاضر در اردوی تیم ملی اضافه شدند.
حالا ترکیب کاملی از ستاره‌های لیگ داخلی و هم‌چنین لژیونرهای شاغل در خارج از کشور، در اختیار امیر قلعه‌نویی قرار دارد و او می‌تواند با دست باز، دو مسابقه تدارکاتی پیش رو را پشت سر بگذارد. البته در این میان سردار آزمون و‌ سامان قدوس سرشناس‌ترین غایبان تیم ملی هستند که با کسب اجازه از کادر فنی در این اردو شرکت نکرده‌اند.
نکته جالب توجه این است که بازیکنان تیم ملی پیش از صرف ناهار با یکدیگر و همینطور اعضای تیم ملی خوش و بش داشته و در نخستین ساعات سال جدید برای هم‌تیمی‌های خود و اعضای تیم آرزوی موفقیت و سلامتی کردند. 
تیم ملی با هدایت سرمربی جدید خود یعنی امیر قلعه‌نویی روز سوم فروردین مقابل روسیه قرار می‌گیرد و پنج روز بعد از کنیا میزبانی می‌کند. یوزهای ایرانی که حالا در اوج پختگی قرار گرفته‌اند، امیدوارند با سرمربی ایرانی و با تجربه خود، به قهرمانی در جام ملت‌های آسیا رسیده و سرانجام این طلسم طولانی مدت را در سال ۱۴۰۲ باطل کنند.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید