ورزش 3/مائوریتزیو ساری سرمربی لاتزیو گفت که نمی خواهد به درگیری هایی که میان مورینیو و لوتیتو ایجاد شده،

لاتزیو روز یکشنبه در سری آ و در دربی دلاکاپیتاله، با یک گل همشهری خود رم را شکست داد و در رده دوم جدول صعود کرد. این دیدار پر تنش، درگیری های لفظی میان مورینیو و کلودیو لوتیتو مالک لاتزیو همراه بود که واکنش های گسترده ای را به دنبال داشت.
دوشنبه شب در مراسمی در کاستیلیون فیورنتینو، از مائوریتزیو ساری سرمربی لاتزیو در مورد رابطه اش با ژوزه مورینیو، سرمربی رم پرسیده شد.
گاتزتا دلو اسپورت در این خصوص و از قول ساری نوشته است: مورینیو یک جانور رسانه ای است که در این زمینه، مرد شماره یک محسوب می شود. او خیلی دنبال جلب توجه است و سعی می کند داستان درست کند و می خواهد شما را به داستان های خاصی بکشاند، اما من نمی‌خواهم خودم را درگیر این ماجراها
ساری ادامه داد: من این مسائل را به مورینیو می سپارم و وارد نمی شوم. من خوش شانس هستم که شخصاً با وی آشنا شدم، او فرد بسیار خوبی است. مورینیو کار خود را به خوبی انجام می دهد.
سرمربی لاتزیو اظهار داشت: ما در تلاش هستیم تا به یک تیم برتر تبدیل شویم، اما راه طولانی است. ما امتیازهای زیادی را از دست دادیم و البته در اروپا خوب عمل نکردیم.
ساری ادامه داد: من در لاتزیو خوشحالم و با رئیس باشگاه نیز رابطه خوبی دارم، اما از زمانی که سناتور شده است او را زیاد نمی بینم. من ۱۱ ماه پیش قرارداد خود را تمدید کردم، بنابراین فکر نمی‌کنم این موضوعی باشد که اکنون نیازی به گفت‌وگو داشته باشیم


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید