ورزش 3/
رئال مادرید 45 روز پیش در زمین مایورکا با یک گل شکست خورد و وینیسیوس نیز یکی از تلخ‌ترین روزهای فوتبالی خود را تجربه کرد. او در طول بازی بارها با خطای بازیکنان مایورکا روبه‌رو شد و شعارهای نژادپرستانه زیادی نیز علیه او سر داده شد.
امروز و با اعلام رسمی باشگاه مایورکا، هواداری که به وینیسیوس توهین نژادپرستانه کرده بود، سه سال از حضور در ورزشگاه مایورکا محروم خواهد بود و کارت هواداری او نیز باطل شده است. این هوادار دو هفته بعد و در جریان بازی مایورکا-ویارئال، به سامی چوکووئزه، مهاجم ویارئال، نیز توهین نژادپرستانه کرده بود.
وینیسیوس در بازی برابر مایورکا هدف اول خطاهای مافئو و رایو بود. این دو بازیکن مایورکا تنها در نیمه اول، چهار بار روی مهاجم برزیلی رئال خطا کردند. وقتی سوت پایان نیمه اول به صدا درآمد، مهاجم برزیلی که هواداران مایورکا به شدت مشغول شعار دادن علیه او بودند، قبل از ورود به تونل ورزشگاه، به سمت آن‌ها برگشت و آرم رئال مادرید که روی پیراهنش نقش بسته بود را نشان داد تا باعث عصبانیت بیشتر هواداران مایورکا شود. در نیمه دوم نیز شعارها علیه او ادامه داشت و همه آن اتفاقات در نهایت روی کیفیت فنی وینیسیوس نقش منفی داشت و او نتوانست درخشش همیشگی را داشته باشد.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید