ورزش 3 / مهاجم بایرلورکوزن که یکبار دیگر از ناحیه کشاله ران آسیب دیده، روز دوشنبه برای دومین بار متوالی به عنوان بهترین بازیکن سال جمهوری چک انتخاب شد. پاتریک شیک 672 رای کسب کرد که 216 رای بیشتر از نفر دوم یعنی آنتونین باراک بود. آدام هلوزک دیگر بازیکن اهل چک لورکوزن با 156 رای در رده پنجم قرار گرفت.
پاتریک شیک درباره برنده شدن این عنوان گفت: "با توجه به اتفاقاتی که در نیمه دوم سال رخ داد این عنوان کمی برای من غافلگیر کننده است. احتمالاً من حتی بیشتر از سال گذشته بابت این جایزه خوشحال هستم."
این ستاره لورکوزن همچنین توضیح داد که برای مدت زمان بیشتری از میادین دور خواهد بود: "وضعیت من بعد از مشورت با پزشکان مشخص خواهد شد. دوست دارم سه تا چهار هفته دیگر به میادین بازگردم." 
این اظهارنظر بدان معناست که پاتریک شیک تا پایان آوریل و مسابقات داغ و حساس بوندسلیگا و لیگ اروپا در دسترس لورکوزن نخواهد بود.  پاتریک شیک در ادامه این گونه شرایط خود را توضیح داد: "این بسیار ناراحت کننده است و یکی از سخت ترین لحظات دوران حرفه‌ای من محسوب می شود. من حدود یک ماه پیش بازی کردن را شروع کردم. در این مدت 10 روز تا دو هفته کاملاً سالم بودم و هیچ دردی نداشتم. سپس از خواب بیدار شدم و درد دوباره برگشت.


 
صادقانه می‌گویم که این شرایط از نظر ذهنی بسیار خسته کننده است. از اینکه مصدومیتم این قدر طول می کشد ناراحتم اما فصل فرمول یک شروع شده و MMA هم رویدادهایی دارد. من طرفدار همه اینها هستم و آنها را دنبال می کنم. من دو بچه کوچک دارم که وقت زیادی را به آن‌ها می‌گذارم. همچنین به ریکاوری می‌پردازم حتی اگر نسبت به تمرین کردن برایم سخت تر و طولانی تر باشد. وقتی به خانه می‌آیم دیگر فوتبال بازی نمی‌کنم و نمی‌خواهم در مورد آن صحبت کنم چرا که من را ناامید می‌کند."

شیک در پایان گفت: "این شرایط ناامید کننده است به خصوص بعد از فصل گذشته که من 24 گل به ثمر رساندم و بابت این موضوع بسیار متاسفم. برنامه هایم برای این فصل کاملاً متفاوت به نظر می رسید. این مانع دیگری بر سر راهم است که معتقدم بر آن غلبه خواهد کرد."

/


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید