ورزش 3/یک خبرنگار انگلیسی شبکه تلویزیونی اسکای از ورزشگاه اخراج شد؛ این گزارشی است که سان منتشر کرده و مدعی شده که این خبرنگار که نامش هم ذکر نشده ساعتی قبل از بازی به همراه نامزدش از حد خود فراتر رفته اند و وارد زمین و رختکن تیم ها شده اند.
یکی از ماموران امنیتی جلوی این زوج را می‌گیرد و سریعا آنها را از استادیوم بیرون می‌کند. ممکن است اوضاع برای این خبرنگار بدتر هم بشود زیرا همانطور که سان گزارش داده ممکن است او با محرومیت سنگین تری مواجه شود.
قوانینی برای خبرنگاران وجود دارد که می‌توانند تا حدی به زمین نزدیک شوند اما این که بخواهند خود را به نیمکت یا رختکن برسانند (به خصوص قبل از بازی) کاملا غیر مجاز است. 
اتفاقاً پرونده فعلی اولین موردی نیست که باشگاه های انگلیسی را با رسانه ها درگیر کرده است. در سال 2004 سر الکس فرگوسن، سرمربی افسانه ای منچستریونایتد بی بی سی را از حضور در کنفرانس‌های مطبوعاتی خود در اولدترافورد به مدت ۷ هفت سال محروم کرد؛ دلیل آن هم این بود که بی‌بی‌سی مستندی را درباره فرگوسن و پسرش فیلم‌برداری کرده و بدون اجازه او پخش کرده بودند. فرگوسن همچنین در سال 2011 دوربین های اسکای اسپورتس را از حضور در کنفرانس های مطبوعاتی خود محروم کرده بود زیرا آنها بارها اسطوره یونایتد یعنی رایان گیگز را مورد حمله قرار داده بودند.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید