ورزش 3/والری کارپین سرمربی تیم ملی روسیه به تمجید از بازیکنان ایرانی از جمله سردار آزمون و سعید عزت اللهی پرداخت.
والری کارپین سرمربی تیم ملی فوتبال روسیه طی گفتگویی، در مورد سطح بازیکنان تیم ایران به صحبت پرداخت و گفت بسیاری از بازیکنان ایرانی را می شناسد و آنها سطح کیفی خوبی دارند.
تیم های ملی ایران و روسیه فردا از ساعت 20:30 به مصاف هم می روند. این دیدار در ورزشگاه آزادی برگزار خواهد شد و سرمربی روس ها از آمادگی تیمش و شناخت شاگردان قلعه نویی می گوید.
کارپین در گفتگویی با خبرنگاران شبکه تلویزیونی مچ تی وی در تهران و درخصوص بازیکنان ایرانی گفت: آزمون و عزت اللهی در روسیه از توانایی های خود را ثابت کرده اند. بازیکنان دیگری هم هستند که در اروپا خودشان را نشان دادند. ما خیلی از آنها را می شناسیم. همه آنها بازیکنان بسیار خوبی هستند
او درباره اینکه این دیدار با حضور تماشاگران برگزار می شود و آیا این مسئله برای بازیکنان مهم است یا نه، گفت: حتما همینطور است. خیلی خوب می شود اگر مردم زیادی بیایند و ورزشگاه پر شود.
سرمربی روس ها همچنین درخصوص ایلیا پومازون، دانیل دنیسوف و دانیل پروتسف، سه بازیکن جدید تیم ملی روسیه اظهار داشت: من با همه از جمله آنها صحبت کردم. در صحبت هایی که داشتیم، آنها آماده بودند. باید ببینیم درون زمین چگونه خواهد بود.

رسانه مچ تی وی روسیه در پایان نیز خاطرنشان کرده که آزمون به دلایل خانوادگی این بازی را از دست خواهد داد.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید