ورزش 3/ چند روز قبل بود که امیر قلعه نویی رسماً به عنوان سرمربی جدید تیم ملی فوتبال ایران کار خود را آغاز کرد. بعد از مدت ها حضور سرمربیان خارجی روی نیمکت تیم ملی بالاخره یک ایرانی این وظیفه را بر عهده گرفت و حالا تیم ملی برای حضور موفق در جام ملت های آسیا آماده می‌شود.
طی روزهای اخیر بود که اولین لیست امیر قلعه نویی برای فیفادی پیش رو منتشر شد که مطابق انتظار سردار آزمون نیز در آن مشاهده می‌شد. ستاره باشگاه بایرلورکوزن که برخلاف ابتدای فصل اوضاع برایش در این تیم آلمانی تغییر کرده و تا حدودی به مهره قابل اعتماد سرمربی اسپانیایی این تیم یعنی ژابی آلونسو تبدیل شده است.
در ابتدا قرار بود سردار آزمون به اردوی تیم ملی در تهران ملحق شود اما بعداً گفته شد که او طی هماهنگی با امیر قلعه نوعی و آنچه که مسائل خانوادگی عنوان شده، در این اردو ملی پوشان را همراهی نخواهد کرد.
تصویری از آزمون هنگام سرویس زدن؛ او تماشاگران زیادی را برای این مسابقه کشانده و تقریبا باعث پر شدن سالن المپیک گنبد شده بود.
با این حال اکنون تصاویری منتشر شده که نشان می‌دهد آزمون در حال والیبال بازی کردن است. این روزها یک مسابقات چهار جانبه والیبال در گنبد کاووس برگزار می‌شود که سردار آزمون نیز به عنوان بازیکن در آن مشاهده شده است. در حقیقت انتظار می رفت که این روزها سردار را در زمین فوتبال و تمرینات تیم ملی مشاهده کنیم نه سالن والیبال که در نوع خود اتفاق جالب و عجیبی محسوب می شود.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید