ورزش 3/ پائولو دیبالا، ستاره آرژانتینی، قصد دارد از باشگاه یوونتوس شکایت کند و درخواست دریافت غرامت 50 میلیون یورویی دارد.
 دیبالا با اتمام مهلت قراردادش با یوونتوس در پایان فصل گذشته از این باشگاه جدا شد و در آخرین بازی‌اش در ورزشگاه خانگی این تیم نشان داد که به شدت از این جدایی ناراحت است. 
حالا به نظر می‌رسد که درگیری این بازیکن با مدیران یووه که هنوز سه میلیون یورو از روند کاهش دستمزد دومی که دادستانی تورین و فدراسیون فوتبال ایتالیا در حال تحقیق روی آن هستند به این ستاره آرژانتینی بدهکار هستند قرار است به جدالی قانونی بینجامد.
کوریره دلاسرا و ریپابلیکا مدعی شده‌اند که این مهاجم رم به مدیران باشگاه سابقش اعلام کرده که باید بدهی او را تا ماه آوریل پرداخت کنند، در غیر این صورت از آنها شکایت خواهد کرد.
اما ظاهرا مشکل فقط این نیست و وکیل این بازیکن قصد دارد از یوونتوس به خاطر تمدید نکردن قرارداد او در پایان فصل گذشته به صورت رسمی شکایت کند.
لوکا فراری، وکیل دیبالا، در تاریخ 28 فوریه به دو نفر از نمایندگان دادستانی گفته که این باشگاه و موکل او برای امضای قرارداد جدیدی به توافق رسیده بودند. بر اساس این توافق، این ستاره آرژانتینی قراردادی پنج ساله با دستمزد سالانه 9.2 میلیون یورو امضا می‌کرد.

اما مدیران یوونتوس در ماه‌های پایانی قرارداد او نظرشان را درباره ادامه همکاری تغییر دادند و با توجه به پرداخت 80 میلیون یورو برای جذب دوشان ولاهوویچ، تصمیم گرفتند که قرارداد جدیدی با دیبالا امضا نکنند.
حالا او خواهان دریافت مبلغ 50 میلیون یورو از این باشگاه است که در واقع اختلاف رقم توافقی است که قبلا با یووه داشته و قراردادی که با باشگاه رم به امضا رسانده است


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید