ورزش 3/حسین کنعانی زادگان و شجاع خلیل زاده، دو مدافع باتجربه تیم ملی ایران دوباره در ترکیب ثابت قرار گرفتند.
شجاع خلیل زاده و محمد حسین کنعانی زادگان که در سال های اخیر و بعد از جدایی در پرسپولیس در لیگ ستارگان قطر بازی می کنند، پای ثابت اردوی تیم ملی بوده و در اغلب بازی های این تیم به میدان رفته بودند. حسین کنعانی زادگان و شجاع خلیل زاده در دوران حضور دراگان اسکوچیچ روی نیمکت تیم ملی ایران تبدیل به دو مدافع ثابت ترکیب شده و همه رقبای خود را در این مسیر کنار زده بودند.
اما تغییر ناگهانی در کادر فنی تیم ملی و بازگشت کارلوس کی روش پیش از شروع جام جهانی، شرایط را به بدترین شکل ممکن برای شجاع و کنعانی پیش رفت و فقط دومی برای دقایقی در دیدار مقابل انگلیس بازی کرد و این دو بازیکن در هر سه بازی تیم ملی ایران نیمکت نشین بودند.
حالا و بعد از رفتن کارلوس کی روش و حضور امیر قلعه نویی روی نیمکت تیم ملی ایران، دوباره شاهد بازگشت کنعانی زادگان و شجاع خلیل زاده به ترکیب ثابت تیم ملی ایران بوده ایم و این دو بازیکن در قلب خط دفاعی به میدان می روند. هم شجاع و هم کنعانی امیدوارند در این آزمون دشوار برابر ستاره های تیم ملی روسیه سربلند از زمین بیرون بیایند و بتوانند جایگاه ثابت خود در دوران جدید تیم ملی را حفظ کنند.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید