ورزش 3/تیم ملی برزیل پس از برکناری تیته موقتا زیر نظر رامون مِنِزِس اداره می شود و هنوز سرمربی قطعی ندارد. برزیل بامداد یکشنبه در دیداری دوستانه به مصاف مراکش می رود و کاسمیرو که حالا کاپیتان سلسائو است، در نشستی خبری حاضر شد.
در ماه های اخیر شایعات زیادی در مورد حضور کارلو آنچلوتی روی نیمکت برزیل شنیده شده است. کارلتو خود چند بار گفته است که می خواهد فصل بعد نیز در رئال بماند اما گمانه‌زنی‌ها همچنان ادامه دارند. دیروز رودریگو، مهاجم برزیلی رئال، گفت که با آنچلوتی در موردحضورش روی نیمکت سلسائو شوخی می کنند ولی کاسمیرو دوست نداشت به سوالات در مورد مربی سابقش پاسخ بدهد .
ستاره منچستریونایتد گفت:«من در رئال با کارلو آنچلوتی کار کرده ام و باید بگویم مربی فوق العاده‌ای است. او با تجربه است و به همه موفقیت‌های ممکن نیز رسیده است. به کار زیر نظر او افتخار می کنم اما بهتر است در مورد حضور او در تیم ملی برزیل حرفی زده نشود. او خودش تیم دارد و برای احترام به باشگاه رئال مادرید، سوالی در این رابطه نپرسید.»
کاسمیرو ادامه داد:«در فوتبال چیزی قابل پیش‌بینی نیست و مربیان نیز منتظر یک فرصت برای اثبات ارزش های خود هستند. مِنِزِس اکنون مربی برزیل است و کسی چه می داند، شاید آنقدر خوب نتیجه بگیرد که مربی دائمی شود.»


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید