ایلنا/ کریستیانو رونالدو در 30 روز 15 میلیون فالوور جدید در اینستاگرام به دست آورد، در حالی که مجموع طرفداران لیونل مسی و کیلیان امباپه در میان کشمکش‌های پی اس جی کاهش یافته است.
 
کریستیانو رونالدو در 30 روز گذشته بیش از 15 میلیون دنبال کننده در اینستاگرام به دست آورده است، در حالی که لیونل مسی و کیلیان امباپه از مجموع دنبال کنندگان‌شان کم شده است.
این فوق ستاره پرتغالی که بیشترین فالوور را در اینستاگرام دارد، اکنون 564 میلیون طرفدار در شبکه اجتماعی متا دارد.
رونالدو علیرغم اینکه به عنوان برنده 5 توپ طلا اکنون در عربستان سعودی با النصر فعالیت می‌کند به رشد خود ادامه می‌دهد.
او در طول ماه گذشته بیشترین فالوور را در اینستاگرام به دست نیاورد، به طوری که Lottery Texts فاش کرد که این آمار به سلنا گومز خواننده/بازیگر آمریکایی تعلق می‌گیرد، اما جذابیت جهانی ستاره 38 ساله را نمی‌توان نادیده گرفت.

در حالی که برند رونالدو به رشد خود ادامه می دهد، رقیب همیشگی یعنی مسی در 30 روز گذشته شاهد کاهش بیش از 570000 نفر در اینستاگرام بوده است.
وضعیت او در پاری سن ژرمن، با سؤالاتی که در مورد آینده او در فرانسه پرسیده می‌شود، به نظر می‌رسد که در این سقوط نقش داشته است، به طوری که آرژانتینی قهرمان جام جهانی اکنون 443 میلیون دنبال کننده دارد.
امباپه، هم تیمی مسی در پاریسن ژرمن، بیش از 250 هزار دنبال کننده از دست داده و در مجموع او را به 101 میلیون نفر رسانده است.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید