ورزش 3/کد خبر : توره آندره فلو، ستاره سابق تیم ملی نروژ، از اینکه خیلی‌ها در این کشور ارلینگ هالند را با او مقایسه می‌کنند، احساس غرور می‌کند.
توره آندره فلو با سابقه 76 بازی ملی و 23 گل برای نروژ، زمانی در خط حمله چلسی یک بازیکن تاثیرگذار بود. او بین سال‌های 1997 تا 2000 بازیکن چلسی بود و سابقه بازی در رنجرز اسکاتلند، سیه‌نا ایتالیا و لیدزیونایتد را هم دارد. پس از فلو، نروژ هرگز مهاجم بزرگی نداشت تا اینکه ارلینگ هالند ظهور کرد. ستاره منچسترسیتی خیلی زود توانسته خود را به عنوان بزرگ‌ترین مهاجم تاریخ فوتبال نروژ مطرح کند و در این کشور او را با فلو مقایسه می‌کنند.
فلو در این رابطه گفت: «مقایسه هالند با من؟ این باعث افتخار است. او الان بهترین بازیکن دنیاست و در نروژ هرگز مهاجمی به خوبی او نداشته‌ایم. پنج گلی که به لایپزیش زد را دیدید؟ باورنکردنی بود. افسوس که گواردیولا او را تعویض کرد. به نظر می‌رسید دوست داشت در زمین بماند و گل‌های بیشتری بزند ولی پپ نگذاشت.»

فلو ادامه داد: «نمی‌دانم حد و مرز ارلینگ تا کجاست ولی او روز به روز پیشرفت می‌کند. او رکوردهای مختلف را جابه‌جا می‌کند و فکر می‌کنم سال‌های بیشتری در سیتی خواهد ماند. او برای یکی از بهترین تیم‌های دنیا بازی می‌کند هرچند شاید چند سال بعد تیمش را عوض کند.»

 
ستاره سابق نروژی در مورد بازی امشب برابر اسپانیا گفت: «ما مدت‌ها تیمی به این خوبی نداشتیم و در نروژ بسیار خوش‌بین هستیم. افسوس که هالند مصدوم شده و بازی نمی‌کند ولی با اودگارد و دیگر بازیکنانی که در بهترین لیگ‌ها بازی می‌کنند، حتی شانس پیروزی هم داریم.»


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید