فوتبالی/شیخ جاسم بن حمد آل ثانی دومین پیشنهاد خود را برای خرید سهام منچستریونایتد ارائه داد که از پیشنهاد اولیه خیلی بالاتر است و خیلی ها آن را یک رکورد جهانی به شمار می آورند.
آل ثانی 34 ساله که مدیر بانک اسلامی قطر است در کنار سر جیم رتکلیف میلیاردر بریتانیایی جدی ترین مشتریان خرید سهام منچستریونایتد به شمار می ایند. نمایندگان شیخ جام هفته گذشته از اولدترافورد بازدید کردند و رتکلیف که از بچگی طرفدار منچستریونایتد بوده، مذاکراتی را داشته است.
خانواده گلیزر تصمیم گرفته اند که سهام یونایتد را بفروشند و شش میلیارد پوند طلب کرده اند. رتکلیف با حمایت برند محصولات شیمیایی خود که "INEOS" نام دارد، روز پنجشنبه آخرین پیشنهاد خود را ارسال کرد در حالی که شیخ جاسم نیز پیشنهاد جدیدی را ارسال کرده است.
گفته می شود که پیشنهاد مالی شیخ جاسم بسیار بالا است و کل بدهی های شیاطین سرخ را تسویه خواهد کرد. خانواده گلیزر حداقل شش میلیارد پوند می خواهند. در اولین مرحله از پیشنهادها حداکثر مبلغ 4.5 میلیارد پوند بود اما در مرحله دوم به نظر می رسد که مبالغ به خواسته های یونایتد نزدیک تر شده است.
گفته می شود که پیشنهاد جدید شیخ جاسم به بیش از پنج میلیارد پوند رسیده است. آل ثانی یکی از اعضای خانواده سلطنتی قطر است که حدود 335 میلیارد پوند ثروت دارد.

ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید