ایسنا/رود فان نیستلروی از ترک رئال مادرید در سال ۲۰۱۰ ابراز پشیمانی کرد.
به نقل از سایت خبری Overlap، رود فان نیستلروی مهاجم هلندی و بلندقامت منچستریونایتد به تیم فوتبال رئال مادرید اسپانیا پیوست و تا سال ۲۰۱۰ که پیراهن سفید کهکشانی‌ها را بر تن کرد، در ۶۸ بازی ۴۶ گل به ثمر رساند.
او درباره دلیل رفتنش از رئال، گفت که، با دیدن خریدهای بزرگ مثل کریم بنزما، کاکا و رونالدو این تصمیم را گرفت. مهاجم هلندی در سال ۲۰۰۷ برترین بازیکن لالیگا لقب گرفت. او پس از آن یک فصل به هامبورگ آلمان منتقل شد.
نیستلروی به "Overlap" گفت: آن موقع نباید مادرید را ترک می‌کردم. این بزرگترین اشتباه من بود. مانوئل پلگرینی مربی ما بود و کریم بنزما، کاکا و رونالدو را به خدمت گرفت. دیگر جایی برای من نبود. این را پذیرفتم، همچنین به دلیل این‌که ۳۳ ساله بودم، می‌خواستم به جام جهانی ۲۰۱۰ بروم.تصمیم گرفتم به هامبورگ بروم. اگر به گذشته نگاه کنم خیلی سریع این تصمیم را گرفتم.
نیستلروی در دوران اوج خود شاید بهترین مهاجم جهان به حساب می‌آمد.  او در جنوب هلند متولد شد، کار حرفه‌ای خود را در سال ۱۹۹۷ با هیرنفین آغاز کرد. او در سال ۲۰۰۱ با جدایی از  پی‌اس‌وی آیندهوون به منچستریونایتد پیوست و در ۵ سال در ۲۱۹ بازی، ۱۵۰ گل به ثمر رساند.
در سال ۲۰۰۶ او به مادرید نقل مکان کرد، جایی که در ۹۶ بازی ۶۴ بار گلزنی کرد و در کنار هموطنانش وسلی اسنایدر، آرین روبن و رافائل فن‌درفارت بازی کرد.

او در پایان گفت که الکس فرگوسن بهترین مربی‌ای است که در دوران حرفه‌ای خود داشته است. او گفت: من پنج سال را با فرگوسن گذراندم. هرگز برای این مدت طولانی با یک مربی نبودم. او بهترین است.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید