خبر ورزشی/ تا به امروز هیچ اتفاق مثبتی در باشگاه استقلال در خصوص پرداخت بدهی استراماچونی رخ نداده است! و همه خبرهایی که در این زمینه مخابره شد، در حد حرف و بعضی ها دور از واقعیت بود.
حسین قربان زاده رئیس سازمان خصوصی سازی پیش از این گفته بود بارها و بارها از وی بابت پرداخت بدهی استراماچونی پول گرفته بودند اما این بدهی را پرداخت نکردند. وی یکی دو ماه پیش در برنامه فوتبال برتر گفته بود اگر تا ۱۰ فروردین این بدهی پرداخت نشود، استقلال از حضور در لیگ قهرمانان آسیا کنار گذاشته می شود. این جدا از جریمه ای است که فیفا برای استقلال در نظر می گیرد که گفته می شود در گام نخست بستن پنجره است!
استقلال پیشتر هم به بهانه های مشابه شانس حضور در لیگ قهرمانان آسیا را از دست داده بود. سال ها پیش ارسال دیگر هنگام لیست تیم به کنفدراسیون فوتبال آسیا موجب شد تا آبی ها شانس آسیایی شدن را از دست دهند!  سرمربی وقت استقلال در پاسخ به این سوال گفته بود، فوقش جریمه اش را می دهیم! 
استقلال در صورت این اتفاق ممکن است، شانس قهرمانی در لیگ برتر و جام حذفی را هم از دست بدهد، چون بازیکنان استقلال سخت از شرایط پرداختی گله مند هستند و این خبر هم می تواند شرایط روحی و روانی آنها را بیشتر به هم بریزد.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید