فوتبالی/ به دنبال برگزاری دیدارهای دوستانه تیم ملی ایران در تهران با روسیه و کنیا، حضور پررنگ ایجنت‌های رسمی و غیررسمی فوتبال ایران در هتل‌های محل اقامت تیم‌های میهمان، کاملا مشهود است.
 تیم ملی فوتبال ایران در روزهای فیفا دو بازی‌ دوستانه با روسیه و کنیا را در دستور کار خود قرار داد. پس از برگزاری دیدار با روسیه در سوم فروردین، سه‌شنبه ۸ فروردین ماه در ورزشگاه آزادی تیم ملی، میزبان کنیا خواهد بود. 
اما نکته‌ای که باعث شده حضور کاروان‌های تیم‌های میهمان در ایران اهمیت ویژه ای پیدا کند، حضور ایجنت‌های رسمی و غیررسمی فوتبال ایران در هتل‌های محل اقامت حریفان ایران است. موردی که هم درباره روسیه اتفاق افتاد و همین حالا هم تعدادی از ایجنت‌ها در هتل پارسیان آزادی که محل استقرار کاروان کنیاست حضور پیدا کرده اند و قصد مذاکره با بازیکنان آفریقایی برای ترانسفر شدن به ایران را دارند! 
با توجه به تعطیلات عید نوروز به نظر می‌رسید که ایجنت‌های فوتبال ایران هم به استراحت و سفر پرداخته باشند اما ظاهرا حضور بازیکنان روسی و آفریقایی برای آنها جذاب‌تر بوده است و البته کلا دلالی چه به صورت رسمی و چه غیررسمی، کاری نیست که تعطیلی بردار باشد. 
البته با توجه به پیشینه حضور بازیکنان خارجی در ایران، به نظر می‌رسد احتمال به توافق رسیدن با بازیکنان آفریقایی بیشتر باشد تا روسی چرا که بازیکنان آفریقایی عموما در فوتبال ایران موفق بودند و به نوعی امتحانشان را در لیگ ایران پس داده‌اند و قیمتهای باب میل ایجنت های ایرانی و باشگاههای ایرانی دارند!


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید