خبر ورزشی/امیلیانو مارتینس دروازه‌بان تیم ملی آرژانتین از رابطه‌اش با مسی و خواسته‌های این بازیکن حرف زده است.
 امیلیانو مارتینس دروازه‌بان تیم ملی آرژانتینی می‌گوید لیونل مسی حاضر است هر هفت توپ طلای خود را با قهرمانی‌های ملی عوض کند.
 مارتینس، که بعد از درخشش در جریان قهرمانی اخیر آرژانتین در جام جهانی ۲۰۲۲ مورد توجه رسانه‌های مختلف قرار گرفته در گفت و گو با گل از اینکه توانست لیونل مسی را در رسیدن به رویای فتح کوپا آمریکا و جام جهانی یاری کند ابراز خوشحالی کرد.
او در مورد حس خوب بازی کنار لیونل مسی گفت: «بازی کردن کنار مسی لذت بخش است. این چیزی است که همه ما وقتی پیر شدیم با افتخار به نوه هایمان خواهیم گفت. همه ما از موفقیت ها و افتخارات مسی اطلاع داریم و می دانیم که باید به آن احترام بگذاریم. او فقط به دنبال کسب موفقیت همراه با تیم ملی بود و وقتی در تیم حضور داشت، یکی از ما بود؛ لئو! برای همین بود که تیم عملکرد خوبی داشت.»
دروازه‌بان استون ویلا در ادامه صحبت‌های خود با اشاره به اهمیت بالای جام‌های ملی برای مسی افزود: «وقتی بعد از قهرمانی در کوپا آمریکا از برزیل برمی‌گشتیم مسی خودش گفت که حاضر است تمام توپ طلاهای خود را پای کوپا آمریکا بدهد و اضافه کرد: این تنها چیزی بود که کم داشتم.» من هم گفتم: «منم همینطور!» او به همه موفقیت های باشگاهی رسیده بود اما بازهم چیزی کم داشت. باعث افتخارم بود که توانستم در رسیدن به این هدف به مسی کمک کنم.»


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید