طرفداری/ سروش رفیعی از ابتدا در ترکیب پرسپولیس مقابل پیکان به میدان رفت
هافبک طراح پرسپولیس در غیاب میلاد سرلک برای سرخ ها به میدان رفت.

پرسپولیس روز‌ گذشته در غیاب 4 بازیکن ملی پوش خود و البته هنانوف در دیداری تدارکاتی مقابل پیکان به میدان رفت و در پایان نیمه اول با نتیجه دو بر صفر به پیروزی رسید.

مهم ترین نکته در خصوص ترکیب پرسپولیس به بازگشت مهدی عبدی، سعید صادقی و سروش رفیعی به ترکیب اصلی برمی گردد. سعید صادقی پس از مدتها مصدومیت امروز در ترکیب اصلی به میدان رفت و برای سرخ ها نیز گلزنی کرد. بازیکنی که قطعا در بازی با مس رفسنجان نیز به ترکیب بازمی گردد.


اما به میدان رفتن دو بازیکن همیشه ذخیره در این بازی و درخشش آن ها نکته های زیادی دارد. مهدی عبدی و سروش رفیعی همیشه نیمکت نشین در این بازی به میدان رفتند و در همان نیمه اول خوش درخشیدند. به گونه ای که سرخ ها در همان دقیقه ۱۵ بازی روی ارسال خوب سروش رفیعی و ضربه سر تمام کننده مهدی عبدی به گل‌ اول رسیدند.

 
 
در این میان به نظر می رسد غیبت میلاد سرلک ملی پوش مهم ترین دلیل بازی کردن سروش رفیعی بوده است. چرا که یحیی گل محمدی نشان داده در شرایط عادی نه سرلک را نیمکت نشین می کند و نه دست از بازی با دو هافبک دفاعی دست می کشد. از این رو باید دید با توجه به درخشش سروش در تمرینات و بازی های تدارکاتی باز هم قرار است فقط جای خالی سرلک را در تمرین پُر کند یا نه.

مهدی عبدی نیز همان حکایت را دارد و بعید است با حضور دیاباته، پریرا و به ویژه عیسی آل کثیر به عنوان مهره مورد علاقه گل محمدی، او نیز فرصتی برای بازی با مس ئو بقیه بازی ها پیدا کند و احتمالا روی او به عنوان بازیکن جانشین حساب شده است. تعویضی از دقیقه 85 به بعد. البته اگر فرشاد فرجی، علی نعمتی یا هنانوف برای حفط نتیجه وازد زمین نشوند.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید