ایسنا/همدان سخنگوی باشگاه فرهنگی ورزشی شهرداری همدان ضمن تاکید بر اینکه مسئولان باشگاه قصد حمایت از سرمربی و کادرفنی باشگاه را دارند، گفت: شهردار همدان یک شخصیت کاملاً آشنا به فوتبال و ورزش است و قصد دارد تا پایان فصل از احمد جمشیدیان و کادرفنی تیم فوتبال شهرداری همدان قاطعانه حمایت کند.
محمدرضا بهرامی‌صفت در گفت‌وگو با ایسنا، ضمن اشاره به اینکه سیدمسعود حسینی شهردار همدان روز یکشنبه در یک بازدید نوروزی از تمرینات تیم فوتبال شهرداری همدان بازدید کرد، اظهار کرد: شهردار همدان ضمن تکریم اعضای باشگاه به نقاط قوت و ضعف تیم اشاره کرد و با اعتقاد بر اینکه حمایت در مقطع فعلی باعث پیشرفت خواهد شد خواستار ارائه بهترین نوع بازی از سرمربی و کادرفنی شد.
وی افزود: مسئولان در کنار تمام اعضای باشگاه امیدوار هستند تیم فوتبال شهرداری از روند روبه‌افول خود خارج و همانند اوایل فصل در نوار پیشرفت قرار بگیرد.
بهرامی‌صفت با تاکید بر اینکه در مقطع کنونی نیازمند اتحاد میان جامعه فوتبالی، رسانه و ورزش هستیم، تصریح کرد: تیم شهرداری چشم امید بسیاری از سرمایه‌ها و نونهالان و جوانان همدانی است و تضعیف این تیم منجر به سوخت بازیکنان مستعد و بومی شهر خواهد شد و می‌بایست همه از تیم حمایت کنیم تا انشاالله تیم در مسیر درست قرار بگیرد.
سخنگوی باشگاه فرهنگی ورزشی شهرداری همدان تاکید کرد: دوستداران باشگاه نه تنها در برد بلکه در باخت‌ها نیز همراه تیم هستند و امیدواریم با حمایت مسئولان شهرداری و مسئولان سازمان فرهنگی، اجتماعی، ورزشی نیز تیم در لیگ یک ابقاء شود.

وی با اشاره به تلاش‌های سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری برای حل مشکلات مالی در پاسخ به پرسش خبرنگار ایسنا، گفت: در مسائل مالی مشکل خیلی حادی وجود نداشته و باشگاه در تلاش است که بتواند قرارداد بازیکنان را به موقع پرداخت کند و این امر به زودی بهتر از مسیر قبلی، تسهیل و تسریع خواهد شد.

گفتنی است؛ در دیدار نوروزی سران باشگاه با اعضای تیم، سیدمسعود حسینی شهردار همدان، سعید شهابی رئیس کمیسیون فرهنگی، اجتماعی، ورزشی شورای اسلامی شهر همدان و هادی بلاغی رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری همدان حضور داشتند و با سرمربی و کادرفنی و بازیکنان باشگاه به گفت‌وگو پرداختند.
 از سری رقابت‌های لیگ دسته اول فوتبال کشور و در هفته بیست و هفتم تیم فوتبال شهرداری همدان از ساعت ۱۹:۳۰ پنجشنبه ۱۰ فروردین ۱۴۰۲ میهمان تیم استقلال ملاثانی در ورزشگاه غدیر اهواز است.ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید