ورزش 3/آندرانیک تیموریان مربی تیم ملی در پایان دیدار برابر کنیا و در جمع خبرنگاران گفت: فکر می کنم بخاطر دیدار برابر روسیه، شرایط تیم در نیمه اول چندان مطلوب نبود. ولی در نیمه دوم به مراتب خیلی بهتر بازی کردیم و توانستیم برنده بازی باشیم.
وی درخصوص اینکه آینده تیم ملی را چگونه می بیند، اظهار داشت: امیدوارم با تدارک کادر فنی و فدراسیون فوتبال و برنامه ریزی های که صورت می گیرد، به سمت خوبی برود و بتوانیم طلسم ناکامی در جام ملت های آسیا را پس از سالها بشکنیم.
مربی تیم ملی درباره اینکه گفته می شود حضور او اتفاق مثبتی در کادرفنی تیم ملی است، اظهار داشت: بالاخره من نیز مانند سایر بازیکنان تیم ملی برای این ممکلت بازی کردم و افتخار می کنم که اولین دوره مربیگری ام را در تیم ملی شروع کرده ام. به این موضوع خیلی خوش بین هستم. امیدوارم بتوانم از لحاظ اخلاقی و ورزشی به تیم ملی کمک کنم.
تیموریان درباره رابطه اش با بازیکنان نیز اینگونه پاسخ داد: رابطه ما مسالمت آمیز و دوستانه است. به هر حال در شرایط تمرینی با یکدیگر دوست هستیم ولی در روز بازی، تمام بازیکنان باید تمرکز کافی را داشته باشند تا نتیجه لازم را کسب کنیم.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید