ورزش 3/تیم ملی کنیا که در نیمه اول دیدار تدارکاتی مقابل شاگردان امیر قلعه‌نویی نمایش خوب و جنگنده‌ای ارائه کرده و در کنار آن موقعیت‌های نصف و نیمه‌ای هم به وجود آورده بود، در دقیقه ۵۱ روی یک ضدحمله سریع و البته صحنه‌ای که خطا به نظر می‌رسید، به گل اول بازی دست یافت.
آرمین سهرابیان با وجود اینکه نخستین بازی ملی خود را انجام می‌داد و انتظار می‌رفت استرس داشته باشد، در نیمه اول نمایش مطمئن و کم اشتباهی ارائه کرد و عملکردش در بسته ماندن دروازه ایران تاثیرگذار بود، اما ضربه مایکل اولونگا به سینه او و نقش بر زمین شدن این مدافع تیم ملی کاری کرد تا کنیا به گل برسد.
سهرابیان که در طول مسابقه مقابل کنیا روی نبردهای هوایی و زمینی با مهاجمان سرعتی و بلندقامت حریف برتری داشت و سه بار از نفوذهای اولونگا جلوگیری کرده بود، در صحنه گل کنیا هم قصد داشت توپ‌گیری کند و برتری در این نبرد تن به تن داشته باشد، اما آقای گل لیگ ستارگان قطر با آرنج دست چپ به سینه این مدافع ایران کوبید و در موقعیت گلزنی قرار گرفت و در ادامه دروازه را باز کرد.
دروازه تیم ملی ایران در دیدار مقابل کنیا فقط یکبار روی این صحنه مشکوک به خطا باز شد، اما در سایر دقایق بازی نمایش خوب و هماهنگی خط دفاعی ایران که سهرابیان و کنعانی‌زادگان در قلب آن بازی کردند، کاری کرد تا شاگردان قلعه‌نویی با موفقیت و برد این بازی را پشت سر بگذارند.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید