ورزش 3/در حالی که عربستان سه شنبه شب به مصاف بولیوی رفت و در این بازی نیز با نتیجه 2-1 شکست خورد، حالا شایعات در مورد سرمربی فرانسوی این تیم حالت نیمه رسمی به خود گرفته است.
یک منبع فدراسیون فوتبال فرانسه به خبرگزاری فرانسه گفت: هروه رنار، که احتمال می‌رود هدایت تیم زنان فرانسه را بر عهده بگیرد، از مربیگری عربستان سعودی استعفا داده و "مصمم است به فرانسه بازگردد تا یک تیم ملی را در آنجا هدایت کند."
این منبع افزود: بازی امشب مقابل بولیوی آخرین دیدار او به عنوان سرمربی عربستان است و فدراسیون عربستان استعفای او را پذیرفته است. چهار ماه قبل از جام جهانی در استرالیا و نیوزلند، هروه رنار باید جانشین کورین دیکن شود که در 9 مارس به دلیل اتفاقات داخلی جدا شد. قرار است فدراسیون فوتبال فرانسه این هفته تصمیم رسمی خود را اعلام کند.
نکته جالب اینکه خبرگزاری فرانسه این خبر را در خلال بازی عربستان با بولیوی منتشر کرد که به شدت مورد توجه کاربران عربستان هم قرار گرفته است.
عربستان در هر دو بازی فیفادی ماه مارس شکست خورد. دیدار نخست برابر ونزوئلا برگزار شد و بازی بعدی هم برابر بولیوی بود که هر دو دیدار با نتیجه 2-1 همراه شد.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید